19.01.2017. 18:30
Pēdējo spēli sezonas garākajā izbraukumā šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» komanda, kas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionāta mačā viesos spēkiem mērojas ar principiālo pretinieci Minskas «Dinamo». Rit trešais periods...

Dažas minūtes līdz 3.perioda beigām Rīgas «Dinamo» izvirzījusies vadībā ar rezultātu 3:1.

Pēc otrās trešdaļas Rīgas «Dinamo» bija vadībā ar 1:0. Trešās trešdaļas sākumā Minskas «Dinamo» izlīdzināja rezultātu un panāca 1:1. Savukārt nepilnas piecas minūtes līdz 3.perioda beigām Lauris Dārziņš guva vārtus, ar 2:1 izvirzot vadībā Rīgas «Dinamo».

Dažas minūtes vēlāk vārtus guva arī Filips Toluzakovs, panākot rezultātu 3:1 Rīgas «Dinamo» labā.

Iepriekšējā mačā Normunda Sējēja vadītā komanda Ķīnā pret Pekinas «Kuņluņ Red Star» (4:3) zaudēja pat teorētiskas cerības sasniegt Gagarina kausa izcīņu, kurā neiekļuva arī divās iepriekšējās sezonās.

Kopā ar «Dinamo» komandu pieredzes iegūšanai šajā izbraukumā devies arī fārmkluba HK «Liepāja» treneris Toms Strauss, kurš arī iepriekšējā sezonā nedēļu stažējās Rīgas«Dinamo» treneru korpusā.

— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA)

Rīgas «Dinamo» komandas sastāvs izbraukumā

Vārtsargi: Jakubs Sedlāčeks, Jānis Kalniņš un Antons Naumovs.

Aizsargi: Guntis Galviņš, Oskars Cibuļskis, Krišjānis Rēdlihs, Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Freibergs, Jēkabs Rēdlihs, Uvis Balinskis, Kristaps Zīle un Imants Leščovs.

Uzbrucēji: Tims Sestito, Miks Indrašis, Lauris Dārziņš, Miķelis Rēdlihs, Gints Meija, Koltons Gilīss, Kaspars Saulietis, Gunārs Skvorcovs, Vitālijs Pavlovs, Māris Bičevskis, Nikolajs Jeļisejevs, Edgars Kulda, Roberts Lipsbergs, Filips Toluzakovs un Georgs Golovkovs.

Izbraukumā savainojumu dēļ nav devušies aizsargs Georgijs Pujacs un krievu uzbrucējs Pjotrs Ščastļivijs.

Minskas «Dinamo» 12 mačus pirms regulārā turnīra beigām samērā droši atrodas turnīra tabulas Rietumu konferences sestajā vietā un starp pretendentēm, kuras turpinās sezonu izslēgšanas mačos. Tās kontā 48 spēlēs ir 82 punkti. Savukārt Rīgas «Dinamo» ar nopelnītiem 47 punktiem 51 mačā ir otra vājākā komanda līgā un vājākā Rietumu zonā.