22.12.2012. 15:04

Latvijas klubs Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā

Latvijas klubs Rīgas Dinamo Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā pašlaik savā laukumā uzņem Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto pagājušās sezonas Gagarina kausa finālisti Omskas Avangard.

Šobrīd rezultāts ir 1:1. Spēles 11. minūtē (10:58) Rīgas Dinamo vadībā izvirzīja Kristaps Sotnieks no Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa piespēlēm. Savukārt 2. perioda 6. minūtē (25:44) Ginta Meijas noraidījumu - pirmo šajā spēlē abās komandās - izmantoja Dmitrijs Sjomins (pēc Antona Kurjanova un Aleksandra Frolova piespēlēm). Vairākuma realizēšanai Avangard bija nepieciešamas 17 sekundes.

Spēles 36. minūtēstrīdīgā situācijā noraidījumu līdz spēles beigām (5+20) saņēma komandas kapteinis Mārtiņš Karsums, tomēr spēlējot četri pret četriem (pretinieku spēlētājs Oļegs Piganovičs saņēma divu minūšu sodu), vārtus pēc Aleksandra Ņiživija un Džemija Džonsona piespēlēm guva Krišjānis Rēdlihs (36:53). Līdz perioda beigām Dinamo spēlēja mazākumā, kas vēl 12 sekundes turpinājās arī trešā perioda sākumā.

Trešā perioda vidū (50:18), spēlējot lielajā skaitliskajā vairākumā, trešos vārtus Dinamo labā guva Miks Indrašis - pēc Aleksandra Ņiživija un Džemija Džonsona piespēlēm. Savukārt ceturto ripu jau tukšos vārtos raidīja Kaspars Daugaviņs (pēc Aleksandra Žirū piespēles).

Metienu attiecība pēc otrā periodā bija 14:17, uzvarēto iemetienu skaits 21:15, soda minūtes 27:2.

Abām komandām šī spēle ir otrā pēc decembra pārtraukuma. Dinamo no nacionālo izlašu pārtraukuma atgriezās ar zaudējumu trešdien savā laukumā Astanas Baris komandai no Kazahstānas pagarinājumā ar rezultātu 2:3, bet Avangard ar 3:0 viesos pārspēja Maskavas Spartak. Jāizceļ, ka Omskas klubs kopš 27. septembra zaudējis tikai četrās spēlēs.

KHL Rietumu konferences kopvērtējumā Rīgas Dinamo ar 33 punktiem 35 spēlēs atrodas priekšpēdējā, 13.pozīcijā, no play-off zonas atpaliekot par 16 punktiem. Omskas vienība tikmēr ar 71 punktu 35 mačos ir otrā Austrumos.