22.09.2013. 20:51
Šovakar SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas spēlē starp Rīgas "Daugavu" un Jūrmalas "Spartaku" uzvarētājs tā arī netika noteikts – neviena no komandām vārtus neguva, tādejādi spēle tika noslēgta ar 0:0.

Līdzšinējās divas savstarpējās spēlēs šīs sezonas SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgā izvērtās ļoti spraigas. Pirmajā aplī "Daugava" izcīnīja minimālu uzvaru ar 1:0, bet otrajā spēlē nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus un mačs noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Šovakar spēles sākumā vairāk bumbu kontrolēja Rīgas "Daugava", taču bez reālām vārtu gūšanas iespējām. Turklāt pirmo bīstamo epizodi 13.minūtē izveidoja nevis rīdzinieki, bet gan jūrmalnieki – pēc lieliskas piespēles Mena ar galvu no vārtu priekšas sita pāri vārtiem, izniekojot izcilu izdevību. Turpinājumā arī rīdziniekiem parādījās vairāki labi momenti, kuri ne pārāk labvēlīgajos laika apstākļos netika izmantoti. Puslaika beigu daļā "Daugava" itin pārliecinoši saimniekoja laukumā, tomēr pārtraukumā abas komandas devās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

49.minūtē piespēli soda laukumā saņēma Lukšis, tomēr neliela saminstināšanās uz slapjā laukuma maksāja zaudētu bumbu. Vēlāk ar dažām labām epizodēm apmainījās abas komandas, taču salijušais laukums liedza realizēt iespējas. 65.minūtē netālu no soda laukuma tika nogāzts Savens, kurš pats izpildīja arī standartsitienu, tomēr viņa sitienu "Jūrmalas" vārtsargs Ozols spēja atvairīt. Dažas minūtes vēlāk Ozols glāba vēlreiz pēc Račicka sitiena. Lai arī izdevību bija daudz, "Daugava" turpināja tās izniekot – 71.minūtē vārtu priekšā lielisku iespēju palaida garām Klimavičs.

"Daugava" turpināja dominēt arī puslaika otrajā pusē, vairākkārt apdraudot viesu vārtu ar tālsitieniem, tomēr savā vietā bija jau pieminētais Ozols. Rīdziniekus pievīla arī precizitāte – piecas minūtes līdz spēles beigām pēc kārtējā bīstamā uzbrukuma bumba lidoja tikai nedaudz garām vārtiem, bet vēlāk ideālā pozīcijā pāri vārtiem pamanījās pārsist Savens. Vārti tā arī netika gūti, tādējādi spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu jau otro reizi šajā sezonā - 0:0.

Daugava Rīga – Spartaks 0:0Daugava Rīga: Vaičulis, Klimavičs, Savens, Kačanovs (Ziļs 90'), Rečickis, Mišins, Perepļotkins (Kārkliņš 56'), Kļuškins, Borovskis, Gripa, LukšisSpartaks: Ozols, Kņūts, Soblirovs, Bagdasarjans, Kastaneda, Panasjuks, Kazačoks, Siņicins, Garsija, Mickevičs, Mena (Kļimovs 66').Brīdinājumi: Kņūts 47'

Datums Laiks Mājinieki – Viesi Vieta Rez.
20.sep 19:00 Skonto - Metta/LU Skonto stadions 2:2
21.sep 14:00 Liepājas metalurgs - Ventspils Daugavas stadions Liepājā 0:1
21.sep 16:00 Jūrmala - Ilūkste Slokas stadions 0:0
22.sep 13:00 Daugava D - Jelgava Daugavas stadions Daugavpilī 0:0
22.sep 19:00 Daugava R - Spartaks Daugavas stadions Rīgā 0:0