02.07.2014. 15:29
Rīgas "Daugava" nosūtīja vēstuli Latvijas Futbola federācijai, lūdzot izskatīt senegāliešu aizsarga Emanuela Mendī virzienā vērstos rasistiskos apvainojumus, portālu Sportacentrs.com informēja galvaspilsētas klubs. Disciplinārlietu komisija vēl nav nākusi klajā ar lēmumu.

SMScredit.lv Virslīgas 17. kārtas spēlē Rīgas "Daugava" izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar "Jelgavu". Kādā no epizodēm esot izcēlies konflikts starp Emanuelu Mendī un Oļegu Malašenoku, kurš senegālieša virzienā esot izteicis rasistiska rakstura draudus. Tāpat tiek apgalvots, ka Mendī rasistiski apvainots arī no Zemgales Olimpiskā centra tribīnēm.

Kaut arī Latvijas Futbola federācijas Disciplinārlietu komisija šīs lietas sakarā vēl nav pieņēmusi lēmumu, aizvadītajā SMScredit.lv Virslīgas kārtā spēles informatori stadionos izdarīja paziņojumu ar lūgumu ievērot, ka mača laikā nav atļauti nekāda veida rasistiski saukļi un vulgāri izteikumi.

24 gadus vecais Senegālā dzimušais Emanuels Mendī, kuram ir arī Spānijas pase, savulaik spēlēja "Liverpool" dublieros un vienā no sezonām pat bija iekļauts slavenā kluba paplašinātajā pieteikumā Anglijas Premjerlīgā. Mendī pēdējā pieturvieta bija Gruzijas klubs Tbilisi "Dinamo". Mendī Virslīgā jau ir aizvadījis trīs spēles, un jāatzīmē, ka cīņa Jelgavā bija viņa debija Latvijas čempionātā.Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties