09.05.2014. 23:21
Rīgas "Daugava", pagaidām nespējot tikt pie spēlēšanas nevienā no kārotajiem futbola laukumiem, būs spiesta savu nākamo mājas spēli aizvadīt Olainē, vēsta kluba mājas lapa.

Rīgas "Daugavai" Virslīga sākusies bēdīgi ne tikai sportiskā ziņā (0-1-7 un pēdējā vieta šobrīd), bet arī organizatoriskā. Pagaidām abas savas mājas spēles "Daugava" aizvadījusi Kauguros (0:2 pret "Spartaku", 1:6 pret "Skonto"), bet nākamo, 14. maijā pret "Daugavpili", bija plānots spēlēt beidzot Rīgā, turklāt uz dabīgā seguma laukuma - vai nu "Latvijas Universitātes", vai arī "Daugavas" stadionā. Diemžēl atkrituši abi varianti un atkal nominālās mājas spēles būs jāaizvada ārpus Rīgas.

"Latvijas Universitātes" stadiona variants atkritis, jo, tiekoties ar Latvijas futbola federācijas pārstāvjiem un apskatot pašu stadionu, kļuva skaidrs, ka Virslīgas spēļu organizēšanai tur ir nepieciešams ieguldīt daudz lielāku darbu un finanses, nekā tas šķita sākotnēji. Tā kā klubam šādu līdzekļu nav, bet pašvaldība veikt remontdarbus nav ieinteresēta, tad šajā laukumā spēles netiks aizvadītas.

"Daugavas" stadiona sakarā klubs paziņojis, ka sakarā ar laukuma sagatavošanas darbiem tur mačus aizvadīt nevarēs ātrāk par 1. jūniju. Līdz tam "Daugavai" Virslīgā ir trīs mājas spēles... Pirmā no tām, kā jau minēts, 14. maijā. Tā kā šajā dienā būs aizņemts gan Kauguru vidusskolas laukums (tur spēlēs "Jūrmala", kuru vēl nelaiž Slokas stadionā), gan Hanzas vidusskolas laukums ("Metta"/LU gaidāms mačs pret "Skonto"), tad Rīgas "Daugava" pret "Daugavpili" būs spiesta spēlēt... Olaines stadionā, kuru, starp citu, šosezon jau paguvusi "iesildīt" "Jelgava".

17. maijā Rīgas "Daugavai" jāuzņem "Ventspils", un šo spēli plānots aizvadīt Hanzas vidusskolas laukumā ("Mettai" todien nav spēles), savukārt attiecībā uz Rīgas "Daugavas" un "Jūrmalas" spēli 23. maijā pagaidām vēl nav skaidrība. Katrā ziņā kluba vadība nolēmusi visas maija mājas spēles aizvadīt uz mākslīgajiem laukumiem, jo treniņbāzes sagatavošanas darbi Vecmīlgrāvī arī ir ievilkušies sakarā ar auksto laiku.

Izmantotie resursi:FC Daugava Rīga - Daugavariga.comLATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties