10.01.2014. 21:53
Pagājušās sezonas Virslīgas 4. spēcīgākajai komandai Rīgas "Daugavai" būs jauns galvenais treneris, tiesa, viņa vārdu klubs pagaidām neatklāj, jo noskatītais treneris vēl nav devis savu atbildi.

2013. gada Virslīgā, Rīgas "Daugavā" ieplūstot lietuviešu asinīm, par galveno treneri strādāja lietuviešu speciālists Virginijs Ļubšis. Viņa vadībā "Daugava" ieņēma 4. vietu, nespējot kvalificēties Eirokausiem. Kā Sportacentrs.com atklājis Rīgas "Daugavas" biroja vadītājs Ilmārs Blumbergs, Ļubšis savā amatā nepaliks. Ļubšis šobrīd atrodas Paņevēžā un pagaidām ir bez darba.

Šobrīd Rīgas "Daugava" izteikusi piedāvājumu kādam Latvijas trenerim, taču viņš galīgo atbildi vēl nav sniedzis. Šī atbilde noskatītajam trenerim jādod līdz 15. janvārim, un "jāvārda" varbūtība esot vērtējama kā 50 uz 50.

Tikmēr ir kļuvis zināms, ka Rīgas "Daugavā", visticamāk, kā otrais treneris (vai arī kā vārtsargu treneris) strādās 41 gadu vecais lietuviešu speciālists Arvīds Skrupskis. Viņš ir bijušais vārtsargs, aptuveni 250 spēles nospēlējis Paņevēžas "Ekranas" (daudzus gadus spēlējis Ļubša vadībā), tāpat pārstāvējis FBK "Kaunas", kā arī aizvadījis sešas spēles Lietuvas izlasē. Pagājušajā gadā Skrupskis strādāja tajā pašā "Ekranas" - kādu laiku pat kā galvenais treneris, tiesa, preses konferences neapmeklēja un noprotams, ka reāli komandu kā galvenais treneris nevadīja.Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties