29.06.2014. 19:03
SMScredit.lv Virslīgas čempionāta 19. spēļu kārtas mačā Rīgas „Daugava” izbraukumā ar 1:0 pārspēja Virslīgas debitantus BFC „Daugavpils” futbolistus.

Pirmais bīstamais moments radās 19. minūtē pie mājinieku vārtiem, kad Viktora Koutinju Floras centrējumu uz stūra sitienu novirzīja Daugavpils komandas aizsargs. Tomēr jau pēc brīža Manta Savena stūra sitiens beidzās ar laukuma saimnieku vārtsarga Georgija Čižova kļūdu izgājienā no vārtiem un Aurims Kučis ar galvu raidīja bumbu vārtos. Turpinājumā pamazām iniciatīvu pārņēma daugavpilieši un puslaika beigās teicama izdevība panākt izlīdzinājumu bija Pāvelam Tarasovam, taču bumba aizripoja garām vārtiem.

Otrais puslaiks iesākās interesantā cīņā, kurā abas komandas apmainījās ar uzbrukumiem, tomēr līdz reāliem draudiem pretinieku vārtiem tikt neizdevās. Lai gan daugavpiliešiem bija jāatspēlējas, radīt spiedienu uz pretinieku vārtiem neizdevās, bet Rīgas „Daugavas” futbolisti prasmīgi nosargāja sev labvēlīgo rezultātu.

Atgādinām, ka pirmajā abu komandu savstarpējā spēlē šosezon Daugavpilī Virslīgas debitanti atspēlējās no 1:2 un uzvarēja ar 3:2, bet otrajā mačā Olainē "Daugava" bija pārāka ar 1:0.

BFC "Daugavpils" – Rīgas "Daugava" 0:1 (0:1)Vārti: Kučis 19’.Brīdinājumi: Kinovaki 13’, Catlakšs 82’ – Tomkevičs 31’, Mendī 66’.”Daugavpils”: Čižovs, Litvinskis (Klimaševičs 59’), Catlakšs, Černomordijs, Kinovaki, Jamazaki, Bovins (Atamaņukovs 58’), Rjotaro, Fjodorovs, Tarasovs, Sokolovs.”Daugava” (R): Krūmiņš, Joksts, Tomkevičs, Mendī, Savens, Kučis, Vītolnieks (Kačanovs 57’), Blanks, Ziļs, Knapšis, Flora (Borovskis 54’).Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis