Rīgas
31.05.2012. 23:45
Jurija Popkova trenētā Rīgas "Daugava" šodien Ozolniekos pārbaudes spēlē ar 4:1 sagrāva "Šauļu" komandu, kuru pārstāv arī Intrars Kirhners un Igors Kozlovs.

Sakarā ar Baltijas kausa izcīņu Virslīgā iestājies neliels pārtraukums, kuru komandas, protams, izmanto lietderīgi. Jurija Popkova vadītā Rīgas "Daugava" šodien Ozolnieku stadionā ar 4:1 sagrāva "Šauliai". Vērts piebilst, ka šajā mačā tikās Latvijas 7. komanda un Lietuvas 5. komanda, un mūsu klubs izrādījās ievērojami pārāks. Pie tam "Daugavai" nevarēja palīdzēt divi no komandas līderiem - gan vārtsargs Artūrs Vaičulis, gan uzbrucējs Edgars Kārkliņš kopā ar Latvijas U-21 izlasi devušies pret spēli ar Francijas izlases vienaudžiem. Vārtos stājās no Kipras atbraukušais vārtsargs Vitālijs Artjomenko, kura turpmākā nākotne gan ir neskaidra.

Spēli aktīvāk iesāka "Daugava", kurai uzbrukuma smailē darbojās Ziļs, kurš pēdējā laikā regulāri gūst vārtus Virslīgā. Jau pirmajās 10 minūtēs iesist varēja gan Ziļs, gan Diakvnišvili, kā arī labu soda sitienu uzsita Gospodarjs. Apmēram 15. minūtē rezultātu atklāja Ziļs, kurš realizēja izgājienu viens pret vienu. Pēc piecām minūtēm, veidojot mākslīgo aizmuguri, kļūdījās rīdzinieku centra aizsargi, un pretinieks panāca 1:1. Atlikušajā laikā spēli kontrolēja "Daugava", bet trūka noslēguma. 1. puslaikā Šauļu komandas sastāvā spēlēja abi Latvijas futbolisti Igors Kozlovs un Intars Kirhners.

2. puslaikā abas komandas veica daudz maiņu, bet spēles gaitu tas nemainīja - aktīvāk uzbruka "Daugava", kamēr pretinieks centās spēlēt uz pretuzbrukumiem. Ap 55. minūti pretinieku soda laukuma tika nogāzts Diakvnišvili, kurš pats arī realizēja pendeli. Vēl pēc pāris minūtēm viens pret vienu izgāja tas pats Diakvnišvili, un rezultāts kļuva 3:1 "Daugavas" labā. Popkova komanda turpināja uzbrukt un elegantus vārtus guva Ziļs - saņēmis bumbu centrā, Vitālijs aizmuka no aizsarga un skaisti pārmeta bumbu vārtsargam. Spēles beigās "Daugava" turpināja uzbrukt, taču rezultāts vairs nemainījās - 4:1 "Daugavas" uzvara.

"Daugavas" sastāvs Artjomenko, Korbans, Petruks, Sokoļskis, Mežs, Šiļuks, Uļjanovs, Diakvnišvili, Hlubokijs, Gospodarjs, Ziļs, uz maiņu 2. puslaikā nāca Broders, Maksimenko, Novickis, Rihters, Šumilovs, Bokta, Pilats.Vārti Ziļs 2, Diakvnišvili 2.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties