16.01.2014. 22:42
Pagājušā gada Virslīgas 4. spēcīgākā komanda Rīgas "Daugava" šodien Lietuvā pārbaudes mačā ar 4:0 sagrāva "Klaipedos Granitas", pie reizes pārbaudot virkni spēlētāju. Mūsu klubs gan joprojām ir bez jaunā galvenā trenera.

Sportacentrs.com jau iepriekš ziņoja, ka Rīgas "Daugava" ir noskatījusi jaunu treneri, kuram jādod atbilde līdz 15. janvārim. Nu kļuvis zināms, ka šis vārdā nenosauktais treneris klubam ir atteicis. Attiecīgi tas nozīmē, ka "Daugavai" jāmeklē cits variants. Klubā cer jauno treneri atrast līdz Ziemas kausa sākumam ("Daugavai" pirmā spēle jau 20. janvārī...).

Šodien "Daugava" Lietuvā aizvadīja pārbaudes spēli ar "Klaipedos Granitas", kas 2013. gadā triumfēja Lietuvas 1. līgā un šogad spēlēs spēcīgāko sabiedrībā. Ar 4:0 (1:0) pārliecinošu uzvaru izcīnīja "Daugava", kuras labā divus vārtus guva Povils Lukšis, bet pa vieniem Mants Savens un komandas jaunpienācējs Verners Apiņš. Zaudētāju rindās treneru korpusā bija arī Toms Ražanausks, kurš pagājušajā gadā bija Virginijus Ļubša palīgs - ar abiem šiem speciālistiem Rīgas klubs šķīrās.

Bez jau pieminētajiem Lukša, Savena un Apiņa vēl "Daugavas" rindās šodien spēlēja tādi komandas dalībnieki (no pagājušā gada sastāva) kā Vitālijs Artjomenko (vārtos), Deniss Kačanovs, Valdemars Borovskis, Lins Klimavičs, Gļebs Kļuškins, Edgars Kārkliņš un Vitālijs Ziļs. Kopā tie 10 spēlētāji, taču zināms, ka pavisam šodien pret lietuviešu vienību spēlējuši 20 futbolisti. Pārējie 10 ir pārbaudāmie, tomēr viņu vārdi Sportacentrs.com nav zināmi. Diezgan droši var apgalvot, ka no šiem 10 vismaz daži ir lietuvieši.

No citiem 2013. gada Rīgas "Daugavas" modeļa spēlētājiem Sportacentrs.com rīcībā ir sekojoša informācija: Pāvela Mihadjuka un Sergeja Mišina iespējamā sadarbības turpināšana ar "Daugavu" ir zem jautājuma zīmes, Andrejs Perepļotkins komandā nepaliks (šobrīd spēlē LAFL jeb Latvijas Amatieru futbola līgā), Vadims Gripa drīzumā ieradīsies "Daugavas" rīcībā, Artūrs Vaičulis šobrīd atrodas Skotijā pie saviem vecākiem un viņa karjeras turpinājums nav skaidrs, savukārt Toms Tomašausks (leģionārs ar visvairāk spēlēm Latvijas Virslīgā), visticamāk, Latvijā karjeru neturpinās.Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties