30.10.2017. 19:16

Maču Jaroslavļā pret vietējo „Loko”, kurai vakar nācās piekāpties ar 1:5, „Rīga” sākusi pagalam neveiksmīgi, jau spēles 16.sekundē nonākot iedzinējos. Mājiniekus jau pirmajā uzbrukumā vadībā izvirzīja Daņila Ciganovs, ar precīzu metienu pārspējot Jāni Vori. Tiesneši vārtu guvuma gan ieskaitīja pēc videoatkārtojuma noskatīšanas. Nepilnu minūti vēlāk rīdzinieki palika skaitliskajā mazākumā pēc tam, kad Voris izmeta ripu ārpus laukuma, tomēr vārtus izdevās nosargāt. Spēles pirmajā trešdaļā laukumā pilnībā dominēja „Loko”, izveidojot daudz momentu pie rīdzinieku vārtiem un trešdaļas vidū pārsvaru dubultoja – Marks Pavļikovs pieslēdzās uzbrukumam un ar spēcīgu raidījumu izredžu Vorim neatstāja, realizējot skaitlisko vairākumu (2:0). Trešdaļas izskaņā rīdzinieki trešais noraidījums, kuru mājinieki nerealizēja. Par spēles gaitu pirmajā periodā liecina metienu attiecība – 15:2 par labu „Loko”.

Spēles otrajā trešdaļā spēles raksturs nemainījās un pilns pārsvars piederēja „Loko” hokejistiem, rīdziniekiem reti tiekot ārā no savas aizsardzības zonas. Vienu reizi rīdziniekus no vārtu zaudējuma glāba vārtu stabs, savukārt spēles 35. minūtē laukuma saimnieki pēc vairākiem mēģinājumiem tomēr iestūma ripu vārtos, panākot 3:0. Mājinieku spiediens turpinājās līdz pat trešdaļas beigu signālam, „Rīgai” mača otrajā nogrieznī izdarot tikai vienu metienu pa vārtiem („Loko” otrajā periodā pa vārtiem meta 14 reizes). Vēl iespaidīgāka metienu attiecība bija divu trešdaļu summā – 29:3 mājinieku labā.

Trešās trešdaļas sākums rīdziniekiem izrādījās veiksmīgs, jo pretinieku rindās sekoja divi noraidījumi un „Rīga”, spēlējot formātā „5 pret 3”, vienus vārtus atguva, no vārtu priekšas izceļoties Aleksejam Popovam (3:1). Laukuma saimnieku spiediens trešajā trešdaļā vairs nebija tik izteikts un rīdzinieki pa laikam arī sarīkoja kādu uzbrukumu. Trešdaļas vidū „Rīga” saņēma vēl vienu vairākumu, taču viesi izlaida pretuzbrukumu un Daņila Ciganovs izgājienu pret vārtsargu noslēdza ar vārtu guvuma, aizturētā soda laikā panākot 4:1. Līdz mača beigām rezultāts nemainījās, rīdziniekiem piedzīvojot piekto neveiksmi pēc kārtas.

Nākamās spēles, kuras būs pēdējās pirms pārtraukuma čempionātā, „Rīga” aizvadīs „Volvo” ledus hallē, 4. un 5.novembrī tiekoties ar Pekinas „Kunlun Red Star Junior”.

Vārti: 00:16 Ciganovs (Ļisins) 1:0, 09:56 Pavļikovs (Aņuhovskis, vair.) 2:0, 34:35 Aņuhovskis (Mališevs, Ļisins) 3:0, 42:04 Popovs (Fjodorovs, vair.) 3:1, 50:52 Ciganovs (Beļajevs, maz.) 4:1.Soda minūtes: 8:12Metieni: 35:15.Vārtsargi: Daniils Jakovļevs - Jānis Voris.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga