30.12.2015. 21:49
Latvijas hokeja čempionātā noslēgusies 2015. gada pēdējā spēle. Pastarīšu duelī "Rīga99"/"Tukums" ar rezultātu 3:2 pārspēja "Rīgu" un aizsūtīja konkurentus uz pēdējo vietu tabulā.

"Rīga99"/"Tukums" jau pirmajā trešdaļā ieguva divu ripu pārsvaru, kad vispirms Mārtiņš Pēteris Barkāns 9. minūtē izmantoja vairākumu (1:0), bet jau pēc 18 sekundēm Daniels Bērziņš panāca 2:0.

Arī otrās trešdaļas vidū īsā laikā tika gūti vairāki vārti. 27. minūtē Juliāns Misjus samazināja rezultāta starpību (1:2), pēc nepilnām divām minūtēm Lūkass Sičevs atjaunoja divu ripu pārsvaru (3:1), bet pēc pusotras minūtes Ņikita Tomilevs atkal deficītu samazināja līdz minimumam (2:3).

Pamatlaika pašā izskaņā "Rīga" paguva nomainīt vārtsargu Deniju Romanovski pret laukuma spēlētāju un arī pieprasīt pusminūtes pārtraukumu, tomēr glābt spēli neizdevās – jau 14. zaudējums pēc kārtas un pēdējā vieta tabulā. Nākamo spēli "Rīga99"/"Tukums" aizvadīs 6. janvārī, kad uzņems "Liepāju", bet "Rīga" tajā pašā dienā viesosies Ogrē.