22.06.2015. 15:34
Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mājaslapā šodien publicēts pilns dalībnieku saraksts. "Rīgai" konkurenci veidos jauniešu komandas no Krievijas, ASV, Kazahstānas, Somijas, Zviedrijas un Baltkrievijas.

2015. gada turnīrs notiks trīs pilsētās Sverdlovskas apgabalā un sāksies 23. augustā. Pasaules kausā piedalīsies divas Krievijas komandas – Jekaterinburgas "Avto" (viena no pilsētām, kas uzņems spēles, būs tieši Jekaterinburga) un MHL čempione "Chaika".

ASV pārstāvēs Čikāgas "Steel", kas neiekļuva Savienoto Valstu Hokeja līgas (USHL) izslēgšanas spēlēs. No Kazahstānas un Baltkrievijas būs divas MHL komandas – attiecīgi Astanas "Snezhnye Barsy" un Bobruiskas "Dinamo-Shinnik". Somiju pārstāvēs Turku TPS U20 komanda, kas uzvarēja Somijas jauniešu čempionātā, savukārt no Zviedrijas ieradīsies U20 čempione "Djurgårdens".

Pasaules kauss jauniešu komandām tiek aizvadīts kopš 2011. gada, un "Rīga" turnīrā piedalās katru gadu. Rīdzinieki ne reizi nav iekļuvuši finālā, bet pēdējos trīs gados nav sasnieguši arī labāko četrinieku.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайтAglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties