25.11.2013. 23:08

Abus vārtus Latvijas komandas labā guva Edgars Kurmis.

Tieši rīdzinieki atklāja cīņas rezultātu, kad Kurmis 14.minūtē izcēlās pēc Edgara Siksnas un Rūdolfa Maslovska rezultatīvajām piespēlēm. Savukārt otrajā periodā pēc Haralda Neimaņa piespēles Kurmis bija precīzs vēlreiz, dubultojot rezultāta starpību.

Tiesa, otrajā trešdaļā mājinieki vienus vārtus atguva, taču ar to bija par maz.

Šis mačs bija bagāts ar soda minūtēm, turklāt Krišs Lipsbergs trešajā trešdaļā par kautiņu ar pretinieku nopelnīja 5+20 minūšu sodu.

Kopā abas vienības šajā cīņā tika pie 105 soda minūtēm, bet «Rīga» nopelnīja 39.

Pirms tam sestdien Latvijas klubs viesojās pie Maskavas «Spartak» komandas, piedzīvojot zaudējumu ar 1:3 un pārtraucot trīs panākumu sēriju.

Vēlāk šonedēļ rīdzinieki savā laukumā tiksies ar Krievijas klubiem Balašihas MVD un Habarovskas «Amurskije tigri».

Šīs sezonas 28 spēlēs rīdzinieki piedzīvojuši septiņus zaudējumus pamatlaikā, bet oktobra astoņos mačos tika pie septiņiem panākumiem. Savukārt pēdējās desmit spēlēs, kas notikušas novembrī, «Rīga» izcīnījusi piecas uzvaras.

«Rīgas» komandai MHL turnīrā ir arī viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas «Patriot». Līdz ar to Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik «Rīga» ar 59 punktiem 28 spēlēs joprojām ieņem piekto vietu.

Savukārt «Molodaja gvardija» ar 35 punktiem 26 cīņās šajā pašā konferencē atrodas 16.vietā.

Pēc «Patriot» komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā «Rīgas» komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču «Atlanti» komandai.