16.09.2014. 21:21
Latvijas Virslīgā šodien tika aizvadīts viens hokeja mačs. Čempionvienība "Rīga/Prizma" tika pie pirmās uzvaras pamatlaikā, ar 8:2 uzvarot jaunos "Ogres/Sāgas 97" hokejistus.

Pirmā perioda sākumā Andris Siksnis divreiz pārspēja vārtsargu Gļebu Suvorovu, izvirzot vadībā "Rīgu/Prizmu" ar 2:0. Interesanti, ka pirmie vārti spēles septītajā minūtē tika gūti skaitliskajā vairākumā, bet trīs minūtes vēlāk Siksnis bija precīzs mazākumā.

Jaunie "Ogres/Sāgas 97" hokejisti otrajā periodā tomēr prata samazināt rezultāta starpību līdz minimumam. Lielo skaitlisko vairākumu realizēja Juliāns Misjus. Līdz perioda beigām rīdzinieki gan pievienoja vēl divas ripas savam rēķinam, panākot jau 4:1.

Trešajā periodā čempioni pielika treknu punktu spēlei, gūstot vēl četrus vārtus un uzvarot ar 8:2. Siksnim divi vārti, bet pie vairākiem punktiem tika vēl seši "Rīgas/Prizmas" hokejisti.

Nākamie Virslīgas mači notiks rīt. "Mogo" uzņems līdervienību "Kurbadu", savukārt "Zemgale/LLU" Jelgavā spēlēs ar "Jūrmalu".

"Rīga/Prizma" - "Ogre/Sāga 97" 8:2 (2:0, 2:1, 4:1)Vārti: 6:28 Siksnis (Kurmis, Lukaševskis, vair.) 1:0, 9:21 Siksnis (Kurmis, maz.) 2:0, 27:42 Misjus (Dzierkals, Jaunozoliņš, vair.) 2:1, 32:21 Lobačovs (Dudins, Kolčins) 3:1, 37:16 Priede (Brants, Pētersons) 4:1, 45:18 Pētersons (Priede, Lukaševskis) 5:1, 52:37 Maļinovskis (Kokļins, Lobačovs) 6:1, 56:57 Kaļiņins (Grudmanis) 7:1, 57:09 Jaunozoliņš (Dzierkals) 7:2, 59:47 Grudmanis (Kurmis, Bērziņš) 8:2.Soda minūtes: 22:50.Vārtsargi: Edgars Lūsiņš – Gļebs Suvorovs.