22.08.2014. 12:43
Krievijas pilsētā Ufā sākusies Pasaules kausa izcīņa jauniešu komandām. Starp 10 čempiontitula pretendentēm ir arī HK "Rīga", kas savā pirmajā mačā atspēlēja divu vārtu deficītu un ar rezultātu 4:3 pēcspēles metienos pieveica Malmes "Redhawks" hokejistus.

Turnīra sistēma paredz, ka grupas divas labākās komandas turpinās cīņu par čempiontitulu, bet pārējās sadalīs vietas no piektās līdz desmitajai. HK "Rīga" tika ielozēta B grupā kopā ar jau zināmām MHL komandām Maskavas "Spartak", kas triumfēja aizvadītajā MHL čempionātā un Zalcburgas "Red Bull", ko "Rīgas" hokejistiem izdevās izslēgt MHL "play off" pirmajā kārtā, kā arī USHL vienību no ASV, "Musketeers", un Malmes U20 komandu "Redhawks", ar kuru rīdzinieki tikās vispirms.

Spēli ar vārtu guvumu pirmajā minūtē iesāka Malmes komandas hokejisti, Nilu Grīnfogelu pārspējot Maltem Šogrēnam. Mača pirmais periods bija ar asu spēkošanos un noraidījumiem bagāts. Perioda vidū "Rīga" tika pie sava otrā vairākuma, kuru prata realizēt Nikolajs Jeļisējevs. Turpinājumā iniciatīva bija "Redhawks" pusē, ko parādīja arī metienu attiecība (13-5), kas jaunajiem zviedru hokejistiem ļāva gūt vēl divus vārtus un noslēgt pirmo periodu ar labvēlīgu rezultātu 3:1.

Otrā perioda ievadā praktiski pie diviem vairākumiem uzreiz pēc kārtas tika rīdzinieki, bet nevienu no tiem neprata izmantot. Ar trešo piegājienu rezultāts tomēr tika izmainīts, 2:3 panākot Danielam Bogdzjulam. Pusotru minūti vēlāk lieliska iespēja izlīdzināt rezultātu bija Deividam Sarkanim, kurš tika pie iespējas izpildīt soda metienu. Diemžēl to neizdevās realizēt.

Daudzie skaitliskie vairākumi ļāva rīdziniekiem iegūt iniciatīvu un atspēlēties. Trešā perioda otrajā minūtē ar precīzu metienu izcēlās Ričards Kondrāts, kas visam mačam principā lika sākties no jauna - 3:3. Pēc līdzīgas spēkošanās nevienai no komandām neizdevās izraut uzvaru pamatlaikā. Pagarinājumā pie pus minūtes ilga vairākuma izdevās tikt rīdziniekiem, kurš gan palika neizmantots, kas uzvarētāju lika noskaidrot pēcspēles metienu sērijā. Pirmais savu mēģinājumu devās izpildīt Rodrigo Ābols un izdevību neizniekoja, pirmo reizi šajā mačā izvirzot savu komandu vadībā. Uz pēcspēles metieniem Nilu Grīnfogelu vārtos nomainīja Salvis Balandīns, ar saviem pienākumiem tiekot galā lieliski - trīs atvairīti pēcspēles metieni un uzvara Rīgas komandai - 4:3.

Svētdien, 24. augustā "Rīga" turpinās turnīru ar spēli pret ASV komandu "Musketeers", kas šodien mērosies spēkiem ar Zalcburgas "Red Bull".

Malmes "Redhawks" - HK "Rīga" 3:4 PM(3:1, 0:1, 0:1, 0:0, 0:1)

Vārti: 00:57 Šogrēns 1:0, 10:01 Jeļisējevs (Augstkalns, Bogdzjuls) 1:1, 15:28 Moldēns (Galama, Asperups) 2:1, 18:24 Holdeners (Šorgrēns) 3:1, 33:21 Bogdzjuls (Grīnbergs, Maslovskis) 3:2, 41:35 Kondrāts (Ozoliņš) 3:3, 65:00 Ābols 3:4Vārtsargi: Andreas Jungrēns - Nils Grīnfogels (65:00 Salvis Balandīns)

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa