27.09.2015. 16:31
Pie ceturtās uzvaras jaunajā Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) sezonā svētdien tika HK "Rīga", kas izbraukumā ar rezultātu 6:5 papildlaikā apspēlēja Krievijas U18 izlasi.

Krievijas U18 izlase līdz šim bija izcīnījusi četras uzvaras septiņās spēlēs un pēdējā mačā ar 11:3 sagrāvusi "Dinamo-Raubichi". Šodien Krievijas juniori bija noskaņoti uzsākt panākumu sēriju un apdraudēja Salvja Balandīna vārtus ārkārtīgi bieži (59 metieni). Lai gan mājinieki pirmie izvirzījās vadībā, pirmās trešdaļas turpinājumā Razgals un Bušs aptuveni minūtes laikā iemeta divus vārtus pēc kārtas, izvirzot vadībā rīdziniekus (2:1).

Spēles gaitā trīs reizes izdevās panākt divu vārtu pārsvaru (3:1, 4:2, 5:3), tomēr nosargāt to neizdevās. Pēdējās piecās pamatlaika minūtēs mājinieki iemeta divus vārtus un panāca 5:5. Sekoja papildlaiks, un tajā trīs minūtes pēc sākuma Kristaps Zīle izrāva uzvaru Rīgai - 6:5.

Rīdziniekiem tā bija ceturtā uzvara septiņos aizvadītajos mačos. Nākamās spēles "Rīgai" jāaizvada 2. un 3. oktobrī, viesojoties pie Sanktpēterburgas"Dynamo" Vēlāk divi mači viesos pret "Atlanty", bet mājās atkal jāspēlē 17. oktobrī pret "Loko".

Krievijas U18 - HK Rīga 5:6 (1:2, 2:2, 2:1, 0:1)Vārti: 11:42 Mešerjakovs (Rubinčiks) 1:0, 13:41 Razgals (Galoha, Šišļaņņikovs) 1:1, 13:55 Bušs (Jākobsons) 1:2, 23:50 Galoha (Razgals) 1:3, 27:53 Romanovs (Verjajevs) 2:3, 37:02 Razgals (Galoha) 2:4, 38:26 Sļepecs (Romanovs, Ahmetgalijevs) 3:4, 40:16 Šišļaņņikovs 3:5, 54:45 Beļjajevs (Kajumovs) 4:5, 57:06 Sļepecs (Mešerjakovs) 5:5, 63:06 Zīle 5:6.Soda minūtes: 18:12Metieni: 59:35Vārtsargi: Berdins - Balandīns

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa