17.10.2016. 16:15

Otrā perioda sākumā mūsējie izvirzījās vadībā, turpinājumā izturēja pretinieku lielo skaitlisko vairākumu un lielajā pārtraukumā devās ar patīkamu rezultātu uz tablo (1:0). Otrajā periodā risinājās vārtu guvumiem bagāta spēle, kur līdzīgā cīņā veiksmīgāki bija mača favorīti (2:3).

Trešajā periodā aktīvāki bija rīdzinieki, un 57. minūtē Frenks Razgals skaitliskajā vairākumā panāca izlīdzinājumu! Mūsējo prieki bija īsi - pēc 57 sekundēm laukuma saimnieki guva uzvaras vārtus. Atlikušajā laikā, cenšoties glābt spēli, rīdzinieki divreiz noraidījās, līdz ar to finiša spurts neizdevās - 3:4.

"Rīga" piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas, paliekot Rietumu konferences pēdējā vietā. "Serebryanye Lvy" pēc šodienas uzvaras kļūst par rietumu līderiem. Šajā sezonā rīdzinieku rezultatīvākais spēlētājs tagad ir Frenks Razgals ar 8 (6+2) punktiem trīspadsmit spēlēs.

HK "Rīga" nākamās spēles aizvadīs 20. un 21. oktobrī ar Sanktpēterburgas SKA-1946, kas patlaban atrodas Rietumu konferences otrajā pozīcijā.

Vārti: 1:51 Sičevs (Smirnovs) 1:0, 22:44 Miškins (Altibarmakjans, vair.) 1:1, 25:57 Miškins (Smirnovs) 1:2, 34:42 Kujanovs 1:3, 37:54 Razgals (Galoha, Baranovskis, vair.) 2:3, 56:35 Razgals (Galoha, vair.) 3:3, 57:32 Polodjans (Kujanovs, Altibarmakjans) 3:4.Metieni: 20:22Soda minūtes: 10:24Vārtsargi: Naumovs - Nikolajevs

Izmantotie resursi:mhl.khl.ru

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009