17.10.2015. 15:15
Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) šodienas spēlē HK "Rīga" savā laukumā atzina līdervienības Jaroslavļas "Loko" pārākumu (2:4). Rīdziniekiem tas bija jau piektais zaudējums pēc kārtas.

Pirmā perioda otrajā minūtē jaroslavļieši izvirzījās vadībā un nogriežņa turpinājumā kontrolēja notikumus uz Piņķu ledus. Otrā perioda sākumā rīdzinieki panāca izlīdzinājumu, savukārt neilgi pirms pēdējā lielā pārtraukuma komandas apmainījās ar vārtu guvumiem (2:2).

Vidusdaļa bija līdzvērtīga, taču trešajā trešdaļā mača favorīti ņēma iniciatīvu savās rokās un ātri vien iemeta arī divas ripas. Atlikušajā laikā rīdziniekiem nebija daudz izdevību būtiski mainīt cīņas ritējumu un spēle noslēdzās ar 2:4.

"Rīga" piedzīvoja piekto zaudējumu pēc kārtas. Nākamais mačs Ronalda Ozoliņa trenētajai komandai būs jau rīt - vēlreiz jācīnās pret Jaroslavļas "Loko", savukārt 21.-22. oktobrī savā laukumā notiks divi mači ar Čerepovecas "Almaz".

Ar 13 punktiem 12 spēlēs "Rīga" ieņem 13. vietu starp 15 komandām Rietumu konferencē un šodien droši vien noslīdēs uz priekšpēdējo vietu, jo tabulas kaimiņš "Almaz" patlaban ir ļoti tuvu panākumam.

"Rīga" - "Loko" 2:4 (0:1, 2:1, 0:2)Vārti: 01:49 Meļņikovs 0:1, 22:49 Kaļķis (Pankevičs) 1:1, 38:07 Deņisenko (Aleksejevs, Jurtaikins) 1:2, 39:07 Baranovskis (Vulkanovs, Zīle) 2:2, 46:46 Aleksejevs (Deņisenko, Jurtaikins) 2:3, 50:09 Aleksejevs (Deņisenko, Jurtaikins) 2:3Metieni: 25-34Soda minūtes: 12-24Vārtsargi: Grigals - Krasotkins

Izmantotie resursi:mhl.khl.ru