24.01.2016. 15:41
Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) uzvaru svinēja "Rīga", kas savā laukumā Piņķos ar rezultātu 5:2 apspēlēja Mitišču "Atlanty". Trīs vārtus rīdzinieki guva skaitliskajā vairākumā.

Kirils Galoha desmitajā minūtē atklāja rezultātu (1:0), bet trešdaļas otrā puse pagāja soda minūšu zīmē. Rīdzinieki izturēja divus mazākumus, tad sekoja viens abpusējais pārkāpums, bet trešdaļas izskaņā Kristaps Zīle saplūcās ar Denisu Šiņkarenko.

Otrās trešdaļas sākumā rīdzinieki nepilnu divarpus minūšu laikā trīsreiz realizēja vairākumu. Vispirms 23. minūtē mazākumā esošie viesi vēlreiz pārkāpa noteikumus un Uvis Balinskis aizturētā soda laikā dubultoja pārsvaru (2:0). Pēc tam 24. minūtē Oļegs Šišļaņņikovs panāca 3:0, bet 26. minūtē Roberts Locāns starpību palielināja jau līdz četrām ripām (4:0) – nelīdzēja arī pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem veiktā vārtsargu maiņa.

Mājas spēļu sēriju "Rīga" sāka ar zaudējumiem pret Sanktpēterburgas "Dynamo" (0:3, 0:1), bet rīt plkst. 18:30 ar Mitišču komandu tiksies atkārtoti. Izbraukuma spēlēs sezonas sākumā "Rīga" pret "Atlanty" piedzīvoja divus zaudējumus – 0:2 un 1:3.

Rīdzinieki, izcīnot tikai otro uzvaru pēdējās sešās spēlēs, ar 43 punktiem 34 mačos Ziemeļrietumu divīzijā ieņem sesto vietu astoņu komandu konkurencē. "Atlanty", kas pēc astoņu zaudējumu sērijas divreiz apspēlēja līgas vājāko komandu "Dinamo-Raubichi" (6:0, 10:2), ar 33 punktiem atrodas vietu zemāk.

Rīga – Atlanty 5:2 (1:0, 4:1, 0:1)Vārti: Galoha (Razgals, Šišļaņņikovs) 1:0, 22:49 Balinskis (Šišļaņņikovs, Razgals, vair.) 2:0, 23:47 Šišļaņņikovs (Galoha, Zīle, vair.) 3:0, 25:07 Locāns (Baranovskis, Galoha, vair.) 4:0, 26:15 Čirva (Talalujevs, Kuļešovs) 4:1, 33:18 Locāns (Balinskis) 5:1, 49:21 Carjovs (Čirva) 5:2Metieni: 31:29Soda minūtes: 16:18Vārtsargi: Gustavs Grigals – Vadims Ņikitins (no 23:47 Vladislavs Djakonovs)

Izmantotie resursi:Хоккей. Чемпионат МХЛ. Регулярный чемпионат....

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa