31.01.2017. 13:44

''Riga'' bija zaudējusi pēdējās 11 no 12 spēlēs, iepriekšējā mājas spēļu sērijā spējot atgūties pēc 1:10 un otrajā cīņā ar 3:2 pieveikt Sanktpēterburgas ''SKA-Serebranye Lvy''. Jau ilgāku laiku gan komanda reāli necīnās par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, bet šobrīd atrodas kārtējā izbraukumā, kura ievadā divas reizes jāspēlē pret ''Amurskie Tigry''.

Jau pašā spēles sākumā mūsējie nonāca skaitliskajā mazākumā, ko gan izdevās izturēt. Turpinājumā ar disciplinētu spēli rīdzinieki saglabāja nulli ielaistajos vārtos, taču arī paši nespēja gūt vārtus - pēc 20 minūtēm bezvārtu neizšķirts 0:0.

Otrajā periodā Krievijas hokejisti divas reizes izcēlās vienādos sastāvos (0:2). Diemžēl mūsējie ielaida arī trešā perioda 20. sekundē, kā rezultātā situācija kļuva pagalam nepatīkama. 45. minūtē nelielu cerības stariņu sniedza Kirils Galoha, taču turpinājumā vēl divus vārtus guva pretinieki, sagādājot Latvijas komandai kārtējo zaudējumu šajā sezonā - 1:5.

Mājinieki pa Gustava Grigala vārtiem šajā reizē izpildīja 32 metienus, kamēr rīdzinieki pretinieku vārtsargu apdraudēja 15 reizes. Rīt pulksten 11:00 pēc Latvijas laika komandas tiksies atkārtoti.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Игроки

Citronmuiža, biedrība Rauna, Vidzemes 13-7, Raunas p., Raunas n., LV-4131
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa