04.10.2014. 21:22
Krievijas Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) regulārās sezonas spēlē HK "Rīga" vienība sestdien Sanktpēterburgā nespēja noturēt divu vārtu pārsvaru un piedzīvoja zaudējumu pret vietējo "Dynamo" - 2:3.

Jau astotajā minūtē Rūdolfs Maslovskis atklāja rezultātu, bet pirmās trešdaļas izskaņā Linards Mago-Mazurs dubultoja rīdzinieku pārsvaru (2:0). Mājinieki gan bija krietni aktīvāki vārtu apdraudētāji, un otrajā trešdaļā tas nesa rezultātu. Septiņās minūtēs rezultāts tika izlīdzināts, bet uzvaras vārtus "Dynamo" guva nepilnas 12 minūtes pirms spēles beigām - 2:3.

Rīdzinieki izdarīja 19 metienus pa vārtiem, kamēr "Dynamo" - 37.

Šis bija septītais zaudējums 11 aizvadītajās spēlēs, kas ļauj atrasties vien 18. pozīcijā 20 komandu konkurencē. Šīs dienas pretiniece "Dynamo" ir septītajā vietā.

Nākamo maču Ronalda Ozoliņa vadītā "Rīgas" komanda aizvadīs rītdien, mēģinot "Dynamo" revanšēties par šodien piedzīvoto zaudējumu.

Dynamo SPb - HK Rīga 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)Vārti: 7:31 Maslovskis (Ševčenko, Ābols) 0:1, 19:32 Mazurs-Mago (Bogdzjuls) 0:2, 21:33 Kuzņecovs (Gimbatovs, Kurakins) 1:2, 26:42 Antipovs (Gavrilovs, Možajevs, vair.) 2:2, 48:09 Nečajevs (Aksjonovs, Zavjalovs) 2:3.Soda minūtes: 12:16Metieni: 37:19Vārtsargi: Siņjagins - Grinfogels