06.10.2015. 21:45
Latvijas komanda «Rīga» Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien izbraukumā ar 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) piekāpās Mitišču «Atlanti» vienībai, pret kuru trešdien spēlēs atkārtoti.

• HK «Rīga» piekāpjas Tambijeva trenētajai komandai 2015. g. 2. oktobris

Uzvarētājiem ar precīziem metieniem izcēlās Igors Kulakovs un Aleksandrs Čirva, bet mājinieku komandas vārtos nepārspēts bija Vladislavs Djakonovs, kurš atvairīja 31 rīdzinieku mesto ripu.

Pirmajā spēles periodā abām komandām bija iespēja pa divām minūtēm spēlēt vairākumā, tomēr nevienu no abām iespējām hokejisti neizmantoja. Otrās trešdaļas sākumā viesi nonāca mazākumā, ko izmantoja «Atlanti» hokejisti, atklājot dueļa rezultātu, bet pēc nedaudz vairāk kā desmit minūtēm Mitišču vienība panāca divu vārtu pārsvaru, periodu noslēdzot ar 2:0 savā labā.

Trešajā periodā rīdzinieki mēģināja atspēlēties, bet mājinieki noturēja iekrāto pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar 2:0.

Sezonas pirmo izbraukumu rīdzinieki sāka pirms vairāk nekā divām nedēļām, kad ar 4:2 pieveica Balašihas MVD vienību, turpinājumā salūza trešajā trešdaļā un ar rezultātu 2:5 piekāpās Čehovas «Ruskije vitjazi» spēlētājiem, bet pagājušajā nedēļā pirmdien ar 6:5 pagarinājumā uzveica Krievijas U-18 izlases spēlētājus. Turpinājumā «Rīga» divreiz piekāpās Latvijas speciālista Leonīda Tambijeva trenētajai Sanktpēterburgas «Dinamo» vienībai, piektdien ciešot zaudējumu ar 1:3, bet sestdien piekāpjoties pēcspēles metienu sērijā ar 4:5.

Sezonas pirmajā izbraukuma sērijā «Rīgas» hokejisti divu ar pusi nedēļu laikā aizvadīs septiņas spēles, bet viesošanos noslēgs šonedēļ ar diviem mačiem pret «Atlanti» komandu.

Rietumu konferences Ziemeļrietumu divīzijas kopvērtējumā «Rīga» ar 13 punktiem desmit spēlēs ieņem sesto vietu, bet Mitišču komanda ar 14 punktiem pakāpusies uz piekto vietu virs «Rīgas».