19.01.2017. 21:58

Rīdzinieki jau pirmajā minūtē palika mazākumā - tas gan tika izturēts, taču pēc 19 sekundēm viesi tomēr atklāja rezultātu. Emīls Ģēģeris, kurš atgriezās no noraidīto soliņa, pie savas zilās līnijas centās ar kāju uztvert ripu, taču tā vietā sanāca izdarīt piespēli pretinieku līderim Polodjanam, kurš izmantoja izgājienu viens pret vienu (1:0). Pēc trim minūtēm Ņikita Makarickis uz pretkustību noķēja Gustavu Grigalu un pretuzbrukumā ar metienu tukšos vārtos dubultoja pārsvaru (2:0).

Turpinājumā Sanktpēterburgas komanda saņēma gan 2+10, gan divas soda minūtes, bet rīdzinieki vairākumus neizmantoja un otrās trešdaļas sākumā ielaida vēl divas ripas. 26. minūtē kārtējā pretuzbrukumā pirmais pie atlekušās ripas bija Dmitrijs Seļutins (3:0), bet pēc divām minūtēm Vitālijs Jarovojs izslidoja vienatnē pret Grigalu (4:0).

Trešdaļas vidū "Rīga" veica vārtsargu maiņu, bet tas neko nemainīja un arī Toms Tomovičs jau pēc divarpus minūtēm ķeksēja ripu no vārtu tīkla. Aizturētā soda laikā metienu no zilās līnijas precīzi pielaboja pirmo vārtu autors Polodjans (5:0). Pēc 40 sekundēm viņš ar plaukstas metienu arī netraucēts nokārtoja hat-trick (6:0), bet 38. minūtē goda vārtus beidzot guva Ezītis. Viņš spēlei tika pieteikts kā 13. uzbrucējs un ilgu laiku nespēlēja, bet pēc paša uzvarēta iemetiena bija pirmais pie atlēkušās ripas pēc Paula Svara metiena (1:6).

Beigās pamatīga sagrāve ar 1:10, kas rīdziniekiem ir lielākā šosezon. Līdz šim pārliecinošākais zaudējums tika piedzīvots tieši pirms nedēļas Jaroslavļā, kad ar 1:7 tika zaudēts "Loko". Vienīgie spēlētāji, kuri šovakar tika pie pozitīva lietderības koeficienta, bija jau pieminētais Svars un Gatis Sprukts, bet aizsargi Renārs Kārkls un Aleksandrs Smirnovs spēli pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -6.

Jau rītvakar "Rīga" ar "SKA-Serebranye Lvy", kurai divreiz zaudēja arī izbraukumā (1:4, 3:4), tiksies vēlreiz. Rīdzinieki ieņem pēdējo vietu konferencē un priekšpēdējo līgā, bet Sanktpēterburgas vienība, kas bija zaudējusi trīs mačos pēc kārtas un sešos no pēdējiem septiņiem mačiem, Rietumos ir septītajā pozīcijā.

Izmantotie resursi:mhl.khl.ru

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933