09.01.2015. 21:07
Zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL) piedzīvojusi HK "Rīga" vienība, kas izbraukumā tikās ar spēcīgo Karlovivaru "Energia" komandu. Rīdzinieki divreiz izvirzījās vadībā, bet mača izskaņā piekāpās ar rezultātu 2:4.

Pirmajās divās savstarpējās spēlēs Rīgā komandas uzvaras dalīja uz pusēm. Pirmajā mačā rīdzinieki izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:2, bet otrajā kapitulēja ar 0:2. Šodien favorīta lomā noteikti bija "Energia" hokejisti, kuri ar izcīnītiem 80 punktiem 38 spēlēs ieņem trešo vietu visā līgā.

Spēles sākums gan par to nemaz neliecināja. Jau pēc 40 spēlētām sekundēm rezultātu izdevās atklāt Kārlim Ozoliņam. Īsi pēc tam asumi sākās starp Ralfu Grīnbergu un Ondržeju Beraneku. Pēc sava noraidījuma izturēšanas tieši Beraneks piektajā minūtē izmantoja Linarda Mazura-Mago noraidījumu un panāca izlīdzinājumu. Turpinājumā nedaudz vairāk uzbruka "Rīga", bet rezultāts pirmajā periodā vairs nemainījās (1:1).

Līdzīgi kā pirmo, arī otro periodu lieliski iesāka rīdzinieki, vadību atjaunojot Kirilam Galoham. Periodā kopumā dominēja laukuma saimnieki, bet salauzt "Rīgas" aizsardzību spēja vien mazliet vairāk kā divas minūtes līdz perioda beigām ,kad Nilu Grīnfogelu pārspēja Ludeks Škops - 2:2. Mača liktenis izšķīrās trešā perioda otrajā pusē. Tā 13. minūtē 5+20 minūšu noraidījumu par uzbrukumu galvas un kakla apvidū saņēma Ēriks Golubevs, atstājot savu komandu mazākumā. "Energia" vienībai vajadzēja nedaudz vairāk par divām minūtēm, lai gūtu uzvaras vārtus. "Rīga" palika mazākumā, un bija spiesta spēlēt arī trīs vīru sastāvā pret pieciem pretiniekiem. Mājinieki paspēja gūt vēl vienus vārtus, svinot uzvaru ar rezultātu 4:2.

Rīt komandām paredzēts tikties ceturto un pēdējo reizi šajā regulārajā sezonā. Mača sākums plkst. 18:00 pēc Latvijas laika.

"Energia" - "Rīga" 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Vārti: 00:40 Ozoliņš (Jeļisējevs, Kondrats) 0:1, 04:46 Beraneks (Šafaržs, Vrana) 1:1, 21:42 Galoha (Grīnbergs, Čukste) 1:2, 37:47 Škops (Beraneks, Begals) 2:2, Zadražils (Garkabus) 3:2, Garkabus (Zadražils, Grigers) 4:2.Metieni: 37-20Vārtsargi: Tomašs Fučiks - Nils Grīnfogels

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga