17.02.2014. 21:57
Interesanta izvērtusies Krievijas Jaunatnes Hokeja līgas (MHL) spēle starp HK "Rīga" un Čerepovecas "Almaz". Rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 4:1, bet svinēja uzvaru vien pēcspēles metienos ar 5:4.

Vakar aizvadītajā spēlē rīdzinieki spēja dominēt laukumā, svinot uzvaru ar rezultātu 5:2 un pārtraucot Čerepovecas komandas septiņu uzvarētu spēļu sēriju un nedaudz atraujoties no tiešās konkurentes rietumu konferences kopvērtējumā.

Ceturtā abu komandu tikšanās šosezon iesākās ar Linarda Mazura-Mago noraidījumu piektajā minūtē. Veiksme bija "Rīgas" pusē, viesiem nespējot atklāt mača rezultātu. Tas tika izdarīts 12. minūtē, kad precīzs bija Artūrs Kuzmenkovs, izvirzot vadībā mājiniekus. Prieki gan bija īsi, jo četras minūtes vēlāk Artūrs Čuviļājevs panāca izlīdzinājumu.

Otrā perioda sākumā rīdzinieki izturēja skaitlisko mazākumu, kam sekoja lielais skaitliskais vairākums. Niklajs Jeļisējevs to realizēja, bet viena cilvēka pārsvaru rīdzinieki neizmantoja. Otrais periods bija noraidījumiem bagāts, bet trešos vārtus rīdzinieki guva, komandām spēlējot vienādos sastāvos. Ar precīzu metienu 13. minūtē izcēlās Deivids Sarkanis (3:1). Arī perioda izskaņā mājinieku līdzjutēji varēja priecāties, jo Edmunds Augstkalns skaitliskajā vairākumā panāca 4:1.

Ar pavisam citu apņēmību trešo periodu iesāka "Almaz" hokejisti, ātri atspēlējot divus vārtus. Pirmajā minūtē precīzs bija Sergejs Saharusovs, bet vēl 25 sekundes vēlāk Rihardu Cimermani pārspēja Ivans Cipņatovs (3:4). Rīdzinieki turējās cik spēka, bet viesu neatlaidība tomēr atmaksājās. Nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca Ahmeds Gimbatovs - 4:4.

Līdz ar to sekoja pagarinājums, kurā uzvarētājs tā arī netika noskaidrots. Uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienos. Abu vienību hokejisti ar pirmajiem četriem piegājieniem vārtus neguva, bet tad precīzs bija Nikolajs Jeļisējevs. Dmitrijs Moisējevs nespēja apspēlēt Cimermani, kas nozīmēja "Rīgas" uzvaru ar 5:4.

HK "Rīga" - "Almaz" 5:4 (1:1, 3:0, 0:3, 0:0, 1:0)

Vārti: 11:25 Kuzmenkovs 1:0, 15:25 Čuviļājevs (Vorobjovs, Kuvajevs) 1:1, 24:04 Jeļisējevs (Maslovskis, Kuzmenkovs) 2:1, 32:54 Sarkanis 3:1, 38:23 Augskalns (Jeļisējevs, Kuzmenkovs) 4:1, 40:45 Saharusovs (Kuvajevs) 4:2, Cipņatovs (Buhaļcevs, Moisējevs) 4:3, 56:08 Gimbatovs 4:4, 65:00 Jeļisējevs 5:4Vārtsargi: Rihards Cimermanis - Kirils Grigorjevs

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт