18.03.2014. 21:40
"Rīga" Krievijas Jaunatnes hokeja līgas izslēgšanas spēļu turnīrā savā laukumā ar rezultātu 3:0 pieveica "Krasnaya Armiya" un sērijā panāca neizšķirtu 2-2. Pa vārtiem guva Rinalds Rosinskis, Edmunds Augstkalns un Rūdolfs Maslovskis.

"Rīga" pirmo noraidījumu nopelnīja jau otrajā minūtē, bet pašu pirmais vairākums beidzās ar vārtu guvumu. Rinalds Rosinskis raidīja vārtos Vladimira Kramara atvairīto ripu un desmitajā minūtē panāca 1:0. Otrajā trešdaļā situācija atkārtojās. Vispirms trešdaļas sākumā rīdzinieki izturēja mazākumu, bet pēc tam sodīja pretiniekus par četru minūšu noraidījumu.

Edmunds Augstkalns mainīja ripas virzienu pēc Edgara Siksnas metiena, un tā vēlreiz atrada ceļu uz vārtiem (2:0). Trešdaļas vidū viesu hokejists atkal devās uz noraidīto spēlētāju soliņa, un Rūdolfs Maslovskis pēc 22 sekundēm realizēja teicamu saspēli – 3:0. "Rīga" nosargāja pārsvaru un sērijā panāca neizšķirtu 2-2.

Astotdaļfināla pirmajās divās spēlēs Leonīda Tambijeva vadītā "Rīga" izbraukumā cieta smagas sakāves – 2:7 un 2:6. Savukārt pirmajā mājas spēlē rīdzinieki bija pārāki ar 4:3. Uzvaras vārtus pagarinājumā guva Linards Mazurs-Mago. Izslēgšanas spēļu turnīra pirmajā kārtā "Rīga" piecos mačos pieveica Austrijas "Red Bull".

Sērijas piektā un izšķirošā spēle izbraukumā ir paredzēta 21. martā. Regulārajā sezonā "Rīga" ar 104 punktiem 56 spēlēs ieņēma 12. vietu, savukārt "Krasnaya Armiya" ar 120 punktiem ierindojās septītajā pozīcijā.

Rīga – Krasnaya Armiya 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)Vārti: 9:01 Rosinskis (Maslovskis, Mazurs-Mago, vair.) 1:0, 25:10 Augstkalns (Siksna, vair.) 2:0, 30:12 Maslovskis (Siksna, Kuzmenkovs, vair.) 3:0Vārtsargi: Rihards Cimermanis – Vladislavs Kramars (no 31:01 – Maksims Tretjaks)

Izmantotie resursi:KHL.RU - официальный сайт : Континентальная...