27.09.2016. 21:52
Krievijas Jaunatnes hokeja līgā bez uzvarām turpina cīnīties hokeja klubs "Rīga", kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās "Krylia Sovetov" komandai. Vienīgos vārtus "Rīga" labā mazākumā guva Artjoms Pankevičs.

Otrdienas pretinieks "Krylia Sovetov" līdzšinējās septiņās spēlēs bija sakrājis sešus punktus, kas Rietumu konferencē pirms šīs dienas cīņas viņiem deva 12.vietu, kamēr rīdzinieki ar nulle punktiem kopvērtējumā atradās pēdējā vietā.

Pirmās trešdaļas vidū nedaudz aktīvāki bija rīdzinieki, kuriem bija vairākas iespējas atklāt spēles rezultātu. Spēles 12.minūtē "Rīga" spēlēja vairākumā, taču rezultāts netika atklāts. Spēles 16.minūtē laukumā izcēlās asumi, kur Reinis Lejnieks un Aleksandrs Visockis katrs nopelnīja pa divām soda minūtēm par rupjību (Pa divām soda minūtēm nopelnīja arī divi "Krylia Sovetov" hokejisti). Atlikušajā laikā rezultāts nemainījās un pēc pirmajām 20 minūtēm 0:0.

Otrās trešdaļas sākumā divas minūtes par klupināšanu nopelnīja Rimants Zeilis. Laukuma saimnieki spēlēja vairākumā, un pēc nepilnas minūtes spēles rezultāts tika atklāts, kad precīzs raidījums padevās aizsargam Pāvelam Borunovam – 1:0 "Krylia Sovetov" labā. Turpinājumā abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, taču nevienai no komandām neizdevās gūt vārtus.

Trešās trešdaļas sākumā ļoti aktīvi bija mūsu hokejisti, kuri 12 minūtēs trīs reizes spēlēja vairākumā, taču vārtus tā arī neizdevās gūt. Spēles 56.minūtē Emīls Ezītis nopelnīja divu minūšu noraidījumu, taču pēc minūtes, spēlējot mazākumā, vārtus guva Artjoms Pankevičs, izlīdzinot rezultātu – 1:1. Taču prieki mūsu hokejistiem nebija ilgi, jo pēc minūtes un trim sekundēm, spēlējot jau vienādos sastāvos, Maksims Petrovs atkal vadībā izvirzīja laukuma saimniekus "Krylia Sovetov" – 2:1. Hokeja klubs "Rīga" paņēma 30 sekunžu pārtraukumu, taču izlīdzināt rezultātu tā arī mūsējie nespēja, kā rezultātā "Rīga" nācās samierināties ar septīto zaudējumu septiņās spēlēs.

Jāatzīmē, ka "Rīga" ir vienīgā komanda Krievijas Jaunatnes līgā, kas līdz šim nav izcīnījusi nevienu punktu.

Vārti: 21:17 Borunovs (Malaškevičs) 1:0, 57:38 Pankevičs (Vulkanovs, maz.) 1:1, 58:41 Petrovs 2:1Soda minūtes: 26:14Metieni: 14:26Vārtsargi: Grigorijs Trešaļins - Antons Naumovs

Izmantotie resursi:online.mhl.khl.ru

Preiļu 1. pamatskola Preiļu 1. pamatskola Daugavpils 34, Preiļi, Preiļu n., LV-5301
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA