05.10.2016. 21:04

Ņiživija trenētajai komandai bija pagalam neveiksmīgs sezonas sākums - komanda bija zaudējusi visas desmit pirmās sezonas spēles. Spēlētāji bija spējuši gūt vien astoņus vārtus, kamēr saviem vārtsargiem likuši kapitulēt veselas 33 reizes, tādējādi rīdzinieki arī visai loģiski atradās turnīra tabulas pēdējā vietā. Vakar situāciju kaut nedaudz izdevās uzlabot. Frenks Razgals guva trīs vārtus, un mājinieki uzvarēja ar 6:2.

Razgals pēc spēles sarunā ar portālu Sportacentrs.com atzīmēja, ka šo Krievijas komandu noteikti mūsējie var apspēlēt divas dienas pēc kārtas, ko šovakar puiši arī pierādīja. Ievadā mūsējie izturēja skaitlisko mazākumu, bet septītajā minūtē aktīvais Roberts Baranovskis izmantoja savu iespēju, un ''Rīga'' izvirzījās vadībā ar 1:0.

Ar disciplīnu problēmas bija arī turpinājumā, jo divas reizes mūsējie noraidījās pirmās trešdaļas beigu daļā, bet vēl divas reizes arī otrā perioda sākumā. Par laimi, meistarības viesiem pietrūka, un 34. minūtē pēc Alekseja Popova metiena jau 2:0. 19 sekundes pirms perioda beigām mūsējie tomēr ielaida, tādējādi tika atjaunota intriga pirms noslēdzošajām 20 minūtēm (2:1).

43. minūtē, komandām spēlējot vienādos sastāvos, izcēlās Reinis Lejnieks, kas atkal mūsējiem ļāva justies nedaudz drošāk. Perioda vidusdaļā viesi vienus vārtus atguva, bet 57. minūtē punktu šai cīņai pielika Renārs Kārkls - 4:2 rīdzinieku uzvara. Ar septiņiem punktiem mūsējiem izdevies izrāpties no pēdējās vietas Rietumu konferencē. 8. oktobrī savā laukumā spēlē pret ''Almaz''.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Игроки