28.12.2014. 15:14
Revanšu par sestdien piedzīvoto zaudējumu guvusi HK "Rīga" vienība, kas Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) mačā uzņēma Čerepovecas "Almaz". Pateicoties Frenka Razgala gūtajiem vārtiem spēles izskaņā, rīdzinieki svinēja uzvaru šī gada pēdējā spēlē ar 5:3.

Oktobra izskaņā "Rīga" un "Almaz" Čerepovecā dalīja uzvaras uz pusēm, bet vakar abas komandas tikās Rīgā, kur, spēlējot bez vairākiem līderiem, "Rīga" atzina Čerepovecas "Almaz" pārākumu pašā mača izskaņā ar rezultātu 1:3. Šodien rīdzinieki gatavojās revanšam.

Līdz pirmā perioda vidum rezultāts palika neatklāts, kad vārtus guva Jevgēņijs Stepanovs. Nākamo divu ar pusi minūšu laikā komandas kopā sapelnīja 12 soda minūtes, bet vairākumu prata realizēt viesi. Atkal precīzs bija Stepanovs, panākot 2:0 "Almaz" labā. Viesu prieki gan bija īsi, jo uzreiz sekoja noraidījums, vairākumu realizējot Linardam Mazuram-Mago. Pirmais periods tā arī noslēdzās ar rezultātu 2:1 "Almaz" labā.

Otro periodu ļoti labi iesāka laukuma saimnieki, jau pirmajā minūtē rezultātu izlīdzinot Mārtiņam Dzierkalam (2:2). Turpinājumā Vadims Kudako un Ričards Kondrats apmainījās ar vārtu guvumiem vairākumā. Perioda otrajā pusē neiztika arī bez asumiem, bet rezultāts vairs nemainījās - 3:3. Trešajā periodā notika izšķirošā cīņa par uzvaru mačā, kurā labāki izrādījās "Rīgas" hokejisti. Lai arī vairāk uzbruka viesi, trīs minūtes un 20 sekundes līdz pamatlaika beigām uzvaras vārtus guva Franks Razgals, bet Deivids Sarkanis vēl pēdējā sekundē paguva raidīt ripu tukšos pretinieku vārtos, ļaujot "Rīgai" svinēt uzvaru ar rezultātu 5:3.

"Rīga" - "Almaz" 5:3 (1:2, 2:1, 2:0)

Vārti: 10:04 Stepnaovs 0:1, 13:08 Stepanovs (Vorobjovs) 0:2, 14:06 Mazurs-Mago (Ozoliņš, Dzierkals) 1:2, 20:49 Dzierkals (Ozoliņš) 2:2, 27:20 Kudako (Vovčenko) 2:3, 30:50 Kondrats (Razgals) 3:3, 56:40 Razgals (Sarkanis) 4:3, 59:59 Sarkanis (Mazurs-Mago, Grīnfogels) 5:3.Metieni: 33-30Vārtsargi: Nils Grīnfogels - Kirils Grigorjevs

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222