27.12.2014. 19:05
"Rīga piedzīvoja sāpīgu zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgā, trešajā trešdaļā ielaižot trīs vārtus un ar 1:3 piekāpjoties Čerepovecas "Almaz". Rīdziniekiem vienīgos vārtus guva Ričards Kondrats, bet viesi uzvaru izrāva nepilnas piecas minūtes līdz pamatlaika beigām.

Pēc pirmajām 40 minūtēm rīdzinieki bija vadībā ar vienu ripu (1:0), tomēr trešajā trešdaļā viesiem izdevās lauzt spēles gaitu. Ja pirmajās divās trešdaļās "Almaz" pārsvars izdarīto metienu skaita ziņā bija pavisam neliels (25:20), tad pēdējā divdesmitminūtē viesi rīdziniekus nomētāja ar 10:3, un gandrīz katra trešā ripa atrada ceļu vārtu tīklā. Pamatlaika pēdējā minūtē "Rīga" vēl centās glābties, pie rezultāta 1:2 noņemot vārtsargu, taču Jevgēņijs Stepanovs četras sekundes līdz beigām ar metienu tukšos vārtos pielika mačam punktu - 3:1.

Mājiniekiem šodien nepalīdzēja komandas trīs rezultatīvākie spēlētāji Rodrigo Ābols (20+18, 33 spēles), Nikolajs Jeļisejevs (17+11, 30 spēles) un Rūdolfs Maslovskis (11+17, 24 spēles). Maslovskis nespēlēja arī iepriekšējās cīņās pret Jaroslavļas "Loko" (5:2, 0:2), savukārt Ābols un Jeļisejevs devās izbraukumā ar lielo komandu. Ābols pret Minskas "Dinamo" (1:2, pagarinājumā) laukumā nedevās, bet Jeļisejevam tika atvēlētas desmit minūtes un viena sekunde.

Čerepovecas komanda ar 63 punktiem 37 spēlēs Ziemeļrietumu divīzijā ieņem trešo vietu, savukārt rīdzinieki ar 53 punktiem 37 mačos Ziemeļrietumu grupā saglabā septīto pozīciju. Atgādinām, ka izslēgšanas spēlēm kvalificēsies divīzijas labāko astotnieks.

"Rīga" un Čerepovecas "Almaz" šosezon jau divreiz bija tikušās. Vispirms 27. oktobrī rīdzinieki izbraukumā bija pārāki ar rezultātu 2:1, bet divas dienas vēlāk "Almaz" revanšējās ar 5:2. Rīt starp "Rīgu" un "Almaz" gaidāms vēl viens duelis.

Rīga – Almaz 1:3 (1:0, 0:0, 0:3)Vārti: 10:39 Kondrats 1:0, 46:13 Moisejevs (Lonovenko) 1:1, 55:18 Habarovs (Kiseļovs) 1:2, 59:56 Stepanovs (Lonovenko, t.v.) 1:3Metieni: 23:35Soda minūtes: 8:8Vārtsargi: Nils Grīnfogels – Savelijs Kononovs

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161