04.02.2014. 21:05

Pirmajā trešdaļā mājinieki ieguva divu vārtu pārsvaru, pirmos vārtus gūstot jau 16.spēles sekundē, kad rezultatīvu piespēli iekrāja Tambijevs. Otro trešdaļu Nila Grīnfogela vietā «Rīgas» vārtos uzsāka Rihards Cimermanis, tomēr 44 sekundes pirms trešdaļas beigām laukuma saimnieki panāca jau 3:0 savā labā. Arī šajā vārtu guvumā Tambijevam rezultatīva piespēle.

Veiksmīgo pakaļdzīšanos rīdzinieki uzsāka trešajā trešdaļā. Vispirms ceturtajā minūtē pēc Edgara Kurmja piespēles precīzs bija Andris Siksnis, bet mazāk nekā piecas minūtes vēlāk izcēlās arī Kurmis, kuram precīzi piespēlēja Rinalds Rosinskis. Mazāk nekā četras minūtes pirms pamatlaika beigām Siksnis ar saviem otrajiem gūtajiem vārtiem panāca neizšķirtu 3:3, precīzi piespēlējot Gatim Spruktam.

Uzvarētājs noskaidrojās pagarinājumā, kura ceturtajā minūtē uzvaru viesiem atnesa Edmunds Augstkalns. Viņš guva vārtus vairākumā, bet rezultatīva piespēle Artūra Kuzmenkova kontā.

Sestdien komandas tiksies atkārtoti, noslēdzot «Rīgas» hokejistu izbraukuma tūri.

Pirmo reizi šajā sezonā abas komandas savā starpā tikās oktobra beigās Rīgā. Pirmajā mačā Latvijas klubs rezultatīvā spēlē uzvarēja ar 7:5, bet otrajā ar 4:1.

Tambijevs šīs sezonas 31 spēlē guvis desmit vārtus un veicis 33 rezultatīvas piespēles.

«Dinamo» klubs pēdējās septiņās līgas cīņās izcīnījis četrus panākumus.

Iepriekšējās divās izbraukuma spēlēs «Rīga» dalīja uzvaras uz pusēm ar Stupino «Kapitan» vienību. Pirmajā cīņā mājinieki tika pārspēti ar rezultātu 4:2, tomēr otrajā mačā Latvijas komanda piedzīvoja zaudējumu ar 2:3. Savukārt pirms tam divās spēlēs Čehovā «Rīga» piedzīvoja zaudējumus pret Latvijas uzbrucēja Haralda Podziņa un aizsarga Zigurda Podziņa pārstāvēto Čehovas «Ruskije vitjazi» vienību. Abās cīņās tika piedzīvota minimāla neveiksme ar rezultātu 1:2 un 0:1, tomēr par spīti neveiksmēm Latvijas komanda jau bija nodrošinājusi sev vietu izslēgšanas spēlēs.

Šīs sezonas 47 spēlēs «Rīgas» vienība piedzīvojusi 15 zaudējumus pamatlaikā. «Rīgas» komandai MHL turnīrā ir arī viena tehniskā uzvara, jo no sacensībām izslēgta Ungārijas vienība Budapeštas «Patriot». Rietumu konferences kopvērtējumā pašlaik «Rīgas» komanda ar 89 punktiem ieņem piekto vietu, bet «Dinamo» 47 mačos tikusi pie 65 punktiem, kas ļauj ieņemt 13.pozīciju.

Pēc «Patriot» komandas izslēgšanas MHL regulārajā čempionātā palikušas 39 komandas no septiņām valstīm, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārās sezonas izslēgšanas spēlēm kvalificēsies katras konferences 16 spēcīgākās vienības.

Trīs iepriekšējās sezonās Leonīda Tambijeva vadītā «Rīgas» komanda spēja iekļūt Harlamova kausa izcīņas turnīrā, tomēr allaž jau pirmajā kārtā zaudēja Mitišču «Atlanti» komandai.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga