26.02.2017. 14:30

Abas vienības jau krietnu brīdi necīnās par sezonas turpināšanu „play off” turnīrā, turklāt ieņem pēdējās divas pozīcijas Rietumu konferences kopvērtējumā. Pretinieku šīs sezonas savstarpējās spēlēs Piņķos novembrī abas reizes pārāki izrādījušies „Atlanty”, uzvarot ar 3:1 un 5:2.

„Rīgas” hokejistiem neveiksmīgs izrādījās mača sākums, jo jau 51. sekundē Gustavu Dāvi Grigalu pārspēja Deniss Millers. Perioda vidū Millers guva otros vārtus, bet rīdziniekiem mača pirmajā cēlienā iekarot pretinieku cietoksni tā arī neizdevās un pēc pirmās trešdaļas viesi atradās iedzinējos ar 0:2.

Otrās trešdaļas sestajā minūtē rīdzinieki vienus vārtus atguva, kad Uvja Balinska un Kirila Galohas iesākto kombināciju ar rezultatīvu metienu noslēdza Andrejs Smirnovs, panākot 1:2. Sekoja virkne noraidījumu un drīz „Rīga” guva otros vārtus, taču pēc atkārtojuma noskatīšanas tiesneši vārtu guvumu neieskaitīja. Trešdaļas otrā puse „Rīgai” izvērtās neveiksmīga. Piecas minūtes pirms otrā pārtraukuma, kad divminūšu sodu izcieta Galoha, Artjoms Aleksandrovs panāca 3:1. Turklāt mirkli vēlāk Galoha saņēma noraidījumu 5+20 un rīdzinieki līdz mača beigām palika bez viena no vadošajiem uzbrucējiem. Trešajā periodā noraidījumu bija krietni mazāk, bet rezultāts vairs nemainījās un „Rīga” cieta otro neveiksmi pēc kārtas.

„Rīga” pēc šīs uzvaras ar 40 punktiem 53 spēlēs Rietumu konferencē atkal ieņem pēdējo vietu. Rīt abas vienības tiksies atkārtoti. Savukārt čempionāta finišs rīdziniekiem 2. un 3. martā, kad izbraukumā būs jātiekas ar Sanktpēterburgas „Dynamo”.

Krievijas Jaunatnes hokeja līga (MHL)Atlanty - Rīga 3:1 (2:0, 1:1, 1:0)Vārti: 00:51 Millers 1:0, 09:31 Millers 2:0, 25:03 Smirnovs (Galoha, Baļinskis) 2:1, 35:19 Aleksandrovs (Vorobjovs, vair.).Sodi: 14-41.Vārtsargi: Šugajevs – Grigals (59:45-60:00 tukši vārti).

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Игроки