16.08.2018. 22:04

Rīgas lauvas pārliecinoši dominēja pirmajā periodā, gūstot trīs bezatbildes vārtus. Nākamajās 20 minūtēs jau pretinieki labi izmantoja savas izdevības, arī iemetot trīs ripas viesu cietoksnī, kamēr rīdzinieki atbildēja ar vienu. Noslēdzošo trešdaļu „Rīga” uzvarēja ar 2:1, svinot uzvaru visā spēlē ar 6:4. Vārtus lauvu labā guva Berts Daniels Rudzītis (iepr. sezona pirmās līgas komandā „Rīga 2001”), Ralfs Jevdokimovs (Lido, pirmā līga), Kristaps Skrastiņš (Lido), Aleksandrs Biškins (Rīga 2001), Raivis Kristiāns Ansons (Rīga 2001) un Ernests Ošenieks (Lido).Kopā ar „Rīgu” un „Vitkovice Ridera” turnīrā piedalās arī „Poprad” un „Košice” jauniešu komandas, ka arī Polijas U20 izlase. Tajā pašā dienā rīdzinieki aizvadīja maču pret Polijas jauniešiem, zaudējot ar 1:2. Vienīgos vārtus „Rīgai” guva Biškins, kurš atzīmējās arī pirmajā cīņā. Nākamo spēli lauvas aizvadīs rītdien pret „Košice”.Iepriekšējo sezonu OHL „Rīga” noslēdza piektajā vietā un „play-off” mačiem nekvalificējās. Pēc sezonas noslēguma komandā nomainījās treneru korpuss – Igors Smirnovs kļuva par „Mogo” galveno treneri, kamēr rīdziniekus vadīs Juris Ozols un Oļegs Sorokins.Atgādinām, ka šodien tika publicēts OHL kalendārs. Turnīrs sāksies 8. septembrī, bet katra komanda aizvadīs 36 mačus. Pirmo spēli jaunajā sezonā „Rīga” aizvadīs 12. septembrī viesos pret Liepāju, bet pirmo mājas spēli – 29. septembrī pret „Prizmu”.Izmantotie avoti:Ve středu startuje prestižní Ostrava Hockey Cup...https://twitter.com/hsrigahockey/st...