04.06.2015. 21:18
Nupat noslēgusies LKA (Latvian Karate Association) sacensību sezona ar 10. Pasaules Karatē konfederācijas čempionātu senioriem, junioriem, kadetiem un “Pasaules kausu” bērniem, kurš, no 14. līdz 17. maijam notika Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā.

No 2010. gada katru gadu šis čempionāts notiek citā valstī. Tas ir noticis gan Serbijā, gan Čehijā, Lietuvā un Austrālijā, 2014. gadā tas notika Argentīnā.

20 pasaules valstu spēcīgākie sportisti uz pieciem laukumiem, cīnījās par čempiona titulu, tāpēc arī mūsu klubu pārstāvjiem nenācās viegli. Diemžēl ne visiem izdevās tikt līdz finālam un ierindoties pasaules kausa labāko trijniekā. Aizvadot vairākas sīvas cīņas tika iegūtas: 5 zelta medaļas, 11 sudraba medaļas un 13 bronzas medaļas. „Pasaules kausā” bērniem Latvijas komanda ierindojās 2. vietā.

Latvijā tik vērienīgu karatē čempionātu rīkoja LKA prezidents Vladislavs Fetkuļins, viceprezidents Kaspars Riekstiņš un Nikolajs Sokols. Vēlos uzsvērt to, ka viss ritēja raiti un bez aizķeršanās, kas bieži vien ir liela problēma šāda mēroga sacensībās. Tika sarīkota skaista atklāšanas ceremonija ar šovu, kurā tika atspoguļota Latvijas kultūra, ar apsardzi tika nodrošināta sportistu un līdzjutēju drošība. Pateicoties organizatoru ieguldītajam darbam, čempionāts pagāja veiksmīgi.

Informāciju sagatavoja:Kaspars RiekstiņšR & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties