16.01.2014. 14:05
Aktīvi jaunajai riteņbraukšanas sezonai Spānijā turpina gatavoties Latvijas vadošā riteņbraukšanas komanda "Rietumu – Delfin". Kļuvis zināms, ka komandas sastāvā gaidāmajā sezonā startēs pēdējo divu gadu Baltkrievijas vicečempions grupas braucienā Sergejs Papoks. Tikmēr vienība saņēmusi uzaicināju startēt prestižajā "Tour de Normandie" velobraucienā Francijā.

Līdz jaunās šosejas riteņbraukšanas sezonas sākumam Eiropā atlikuši divi mēneši. Intensīvi jaunajai sezonai turpina gatavoties Latvijas kontinentālā riteņbraukšanas komanda "Rietumu – Delfin". Jau vairāk nekā mēnesi sportisti atrodas Spānijā, kur aizvada pilnvērtīgu treniņa procesu, kurā aktīvi strādā apjomu, ātruma un fiziskos treniņus. Tāpat "Rietumu – Delfin" riteņbraucēji treniņu procesam izmanto velotreku, kur arī plāno aizvadīt pirmās sacensības.

Kļuvis zināms, ka jaunajā sezonā komandas sastāvu papildinājis 26 gadus vecais Baltkrievijas riteņbraucējs Sergejs Papoks. Pēdējās divās sezonās viņš izcīnījis otrās vietas Baltkrievijas Nacionālā čempionāta grupas braucienā elites konkurencē. 2013. gadā Papoks startēja arī "Baltijas ceļa" daudzdienu velobraucienā, kura kopvērtējumā ieņēma respektablo 11. vietu, bet piektajā posmā bija otrais. Sportists pagājušajā gadā uzvarējis divus etapus Polijā notiekošajās UCI 2.2 kategorijas sacensībās "Dookola Mazowsza", kā arī sekmīgi cīnījies citos braucienos. UCI Eiropas ranga vērtējumā viņš atrodas 95. vietā. Papoks veiksmīgi debitējis arī riteņbraukšanā trekā, kur plāno sekmīgi startēt arī gaidāmajā sezonā "Rietumu – Delfin" sastāvā.

Zināms arī tas, ka jaunajā sezonā "Rietumu – Delfin" komanda startēs prestižajā un vēsturiskajā "Tour de Normandie" velobraucienā Francijā, kas norisināsies no 24.– 30. martam. Šajās sacensībās iepriekš startējuši virkne pasaules profesionāļu, no kuriem uzvarējuši norvēģu leģendārais riteņbraucējs Tūrs Hūshovds un nīderlandietis Tomass Dekers. "Tour de Normandie" velobraucienā sekmīgi piedalījušies arī Latvijas sportisti – Dainis Ozols, Arvis Piziks un citi. Šogad velobraucienā, kas pirmo reizi notika 1938. gadā, paredzēts aizvadīt kopumā sešus etapus ar 1018 kilometru garu kopējo distanci.

Drīzumā "Rietumu – Delfin" komanda iegriezīsies Latvijā, bet pēc tam dosies atpakaļ uz treniņnometni, lai jau drīz uzsāktu sacensības.

Informāciju sagatavoja:Toms MarkssKomanda "Rietumu – Delfin"Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties