27.11.2014. 22:01
Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas (LBL2) turnīrā šodienas vienīgajā spēlē ''BS Rīga/Rīdzene/Turība'' savā laukumā ar rezultātu 85:74 pārspēja ''BJBS Rīga/Pārdaugava/LU'' vienību. Uzvarētāju sastāvā par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Dāvids Kārlis Muižnieks, kura kontā šodien 22 punkti, tikmēr zaudētāju rindās 18 punktus guva uzreiz divi spēlētāji – Jānis Engers un Linards Jaunzems.

Spēli daudz labāk uzsāka nominālie viesi ''Pārdaugava/LU'', kuri pirmajā ceturtdaļā iekrāja +6(24:18) pārsvaru, tomēr nākamajās divās desmitminūtēs ''Rīdzene/Turība'' uzvarēja ar 22:12 un 18:11, kas pirms pēdējās spēles ceturtdaļas ļāva atrasties vadībā ar +11(58:47). Kad līdz spēles beigām bija palikušas divas minūtēs, ''Pārdaugava/LU'' samazināja rezultāta starpību līdz -5(74:79), tomēr spēles pēdējās minūtēs atkal veiksmīgāk aizvadīja ''Rīdzene/Turība'', kas tādējādi visā mačā svinēja uzvaru ar 85:74.

''Rīdzene/Turība'' šis bija trešais panākums šīs sezonas 10 spēlēs, kamēr ''Pārdaugava/LU'' tikpat mačos piecas uzvaras izcīnītas. Uzvarētāju sastāvā par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Dāvids Kārlis Muižnieks, kurš izcēlās ar 22 ačiem, tikmēr Rihards Adiņš guva 19 punktus, kā arī izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, noformējot sev ''double – double''. Zaudētāju rindās 18 punktus guva uzreiz divi spēlētāji – Jānis Engers un Linards Jaunzems, kura kontā arī 10 bumbas zem groziem.

''BS Rīga/Rīdzene/Turība'' - ''BJBS Rīga/Pārdaugava/LU'' 85:74 (18:24, 22:12, 18:11, 27:27)''BS Rīga/Rīdzene/Turība'': Muižnieks 22, Adiņš 19(13 ab), Sīpoliņš 16, Mastiņš 8, Blumbergs 7, Ate 6, Caune 5, Sokolovs 2''BJBS Rīga/Pārdaugava/LU'': L.Jaunzems 18(10 ab), Engers 18, Večens 16, Ginters 6, Pavliņš 6, Arcimovičs 4, A.Jaunzems 3, Klegeris 2, Minājevs 1

Izmantotie resursi:Latvijas Basketbola savienība