26.12.2013. 14:26
Pazīstamais amerikāņu treneris Nazīms Ričardsons vienā no savām intervijām izteicis viedokli par to, kā varētu noslēgties iespējamā cīņa starp bijušo astoņu svara kategoriju čempionu Meniju Pakjao (55-5-2, 38KO) un WBO čempionu svarā līdz 63.5 kilogramiem Ruslanu Provodņikovu (23-2, 16KO).

"Tas krievu puisis [Provodņikovs] ir vienkārši monstrs, taču Pakjao viņu sakaus," uzskata Ričardsons. "Puisi, kas cīnās tādā stilā, Pakjao vienkārši sakaus. Turklāt ņemot vērā to, ka Pakjao viņu labi zina, filipīnietis viņu sadalīs pa daļām."

"Pakjao sit kā Herkuless un labi tur sitienu. Kas attiecas uz Provodņikovu, tad pagaidām es viņu labprāt redzētu cīņā pret Lukasu Matisu," piebilda amerikāņu treneris.

Jāpiebilst, ka Pakjao un Provodņikovam ir viens treneris – Fredijs Roučs. Abi bokseri bieži trenējas kopā un aizvada kopīgus sparinga treniņus. Pagaidām nav zināms Pakjao pretinieks 12.aprīlī paredzētajā cīņā "MGM Grand" arēnā Lasvegasā, taču kā viens no reālākajiem kandidātiem tiek minēts tieši Provodņikovs.

Izmantotie resursi:Boxing NewsMihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties