10.02.2014. 23:06
Bundeslīgas līdervienības Minhenes „Bayern” futbolists Franks Riberī viņam veiktās operācijas dēļ nevarēs spēlēt vismaz divas nākamās nedēļas, kas nozīmē, ka viņam nāksies uz Čempionu līgas maču pret „Arsenal” noraudzīties no malas.

Francijas izlases pussargam, kurš bija izvirzīts pagājušā gada „Ballon d`Or” balvai, pagājušajā ceturtdienā tika veikta operācija sēžamvietas muskuļa nervam. Operācija noritējusi veiksmīgi, un Franks Riberī jau šonedēļ uzsāks rehabilitācijas procesu, bet nedēļu vēlāk plānota viņa atgriešanās treniņos.

„Pēc operācijas veiktās pārbaudes apstiprināja, ka nervs, kurš savainojuma dēļ izjuta spiedienu, ir ticis sekmīgi aizvākts operācijas laikā,” vēsta „Bayern” pārstāvji.

Riberī līdz ar to nāksies izlaist pāris nākamās „Bayern” spēles, ieskaitot 19. februārī gaidāmo Čempionu līgas cīņu pret Londonas „Arsenal”. Savu pēdējo maču Minhenes komandas rindās Riberī aizvadīja februāra sākumā, kad palīdzēja ar 5:0 pieveikt „Eintracht Frankfurt” un guva vārtus, taču maču atstāja ar traumu.

Izmantotie resursi:Injured Ribery out of Bayern's first leg...Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties