16.08.2015. 17:02
UEFA sieviešu Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra pēdējā mačā šodien Somijas pilsētā Vantā Rīgas Futbola skola ar 3:2 pārspēja Slovākijas čempionvienību „Union Nove Zamky”, izcīnot ne tikai pirmo uzvaru, bet arī pirmos punktus turnīra vēsturē.

Latvijas komanda vadībā izvirzījās mača 32. minūtē, kad precīzi sita Renāte Fedotova, bet desmit minūtes vēlāk Kristīne Grižda dubultoja Rīgas Futbola skolas pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā slovākietes samazināja rezultāta starpību, Mariju Ibragimovu pārspējot Dominikai Koleničkovai, tomēr mača 62. minūtē savus otros vārtus guva Fedotova, atjaunojot RFS divu vārtu pārsvaru. Lai gan 88. minūtē Koleničkova vienus vārtus atspēlēja, Latvijas komandai izdevās nosargāt pirmo uzvaru turnīra vēsturē.

Atgādinām, ka RFS turnīru iesāka ar 1:4 zaudējumu Ukrainas klubam WFC „Kharkiv”, bet otrajā spēlē ar 0:9 kapitulēja mājiniecēm, PK-35 futbolistēm.

Tikmēr vienīgo ceļazīmi uz izslēgšanas spēļu kārtu izcīnīja PK-35 futbolistes, kas izšķirošajā mačā ar 2:1 uzvarēja WFC „Kharkiv”.

V. Klubs S U N Z Vārti P
1. PK-35 Vantaa 3 3 0 0 20:1 9
2. WFC Kharkiv 3 2 0 1 10:3 6
3. Rīgas Futbola skola 3 1 0 2 4:15 3
4. FC Union NoveZamky 3 1 0 2 2:17 0
Vārds Uzvārds Dzimšanas datums Pozīcija
Marija Ibragimova 17.09.1996. Vārtsardze (GK)
Anna Dubova 10.08.1995. Vārtsardze (GK)
Elīza Spruntule 11.01.1993. Aizsardze (DF)
Anastasija Ročāne 07.06.1992. Aizsardze (DF)
Anna Krūmiņa 31.01.1999. Aizsardze (DF)
Karīna Lūse 24.03.1993. Aizsardze (DF)
Veronika Širmanova 15.05.1993. Aizsardze (DF)
Sofija Seredina 19.08.1993. Pussardze (MF)
Olga Matīsa 15.07.1986. Pussardze (MF)
Olga Gerasimenko 03.06.1988. Pussardze (MF)
Margarita Nikiforova 30.05.1992. Pussardze (MF)
Anastasija Čemirtāne 17.10.1999. Pussardze (MF)
Kristīne Giržda 07.01.1993. Uzbrucēja (FW)
Laima Kirtovska 02.03.1993. Uzbrucēja (FW)
Renāte Fedotova 12.12.1996. Uzbrucēja (FW)
Sandra Voitāne 16.09.1999. Uzbrucēja (FW)
Tatjana Baličeva 06.04.1998. Uzbrucēja (FW)

Oficiālās personas Karina Šakurova – galvenā trenereIgors Stepanovs – asistentsJurijs Meļničenko – vārtsargu trenerisAnna Antoščenko - ārsteAndrejs Šakurovs – menedžerisGatis Ģērmanis - direktors