06.02.2017. 15:14

RFS "Skonto" hallē tikās ar Jūrmalas "Spartaku" un jau 12. minūtē izvirzījās vadībā pēc Koveļa sitiena no tuvas distances. Visa pirmā puslaika garumā rīdziniekiem piederēja pārsvars. Puslaika vidū Savaļniekam pēc izcilas Uldriķa piespēles bija labs moments dubultot pārsvaru, bet izskaņā no tuvas distances Ndžī gandrīz iebakstīja bumbu vārtos. "Spartaks" atbildēja ar dažiem labiem ātrajiem pretuzbrukumiem, un Germans Māliņš vienreiz arī bija spiests glābt savu komandu no vārtu zaudējuma.

Puslaika pārtraukumā Virslīgas jaunais direktors Olivers Šlēgls Jūrmalas kluba cilvēkiem aizrādīja par komandas līdzjutēju pausto negatīvo attieksmi pret pretinieku spēlētāju Ndžī, kā arī spēles tiesnesi Andri Treimani.

Spēlei atsākoties otrajā puslaikā, tieši Ndžī bija tas, kurš dubultoja RFS pārsvaru, raidot fantastisku sitienu "Spartaka" vārtos - 2:0. Tiesa, intriga pavisam drīz tika atjaunota, jo Jevgeņijs Kozlovs pēc labas piespēles saņemšanas meistarīgi apspēlēja Māliņu un guva pirmos jūrmalnieku vārtus. Vēl vairāk - Pušņakovs ar spēcīgu sitienu tālajā stūrī panāca 2:2!

Līdzjutēji tika lutināti arī turpinājumā ar vēl vieniem vārtiem - Stugļa un Belova nesaprašanos savā soda laukumā izmantoja Koveļs, gūstot savus otros vārtus mačā un atgūstot vadību RFS (3:2). Rīdzinieku spiediens turpinājās un minūtes laikā "Spartaks" trīs reizes izsita bumbu no tukšiem vārtiem. RFS noveda spēli līdz sev laimīgam iznākumam, izcīnot ceturto uzvaru četrās spēlēs un kļūstot par galveno favorīti uz kausa izcīnīšanu - 3:2.

RFS - Spartaks 3:2 (1:0)Vārti: Koveļs, Ndžī, Koveļs - J.Kozlovs, PušņakovsRFS pamatsastāvs: Māliņš, Solovjovs, Rode, Isajevs, Sorokins, Ulimbaševs, Kozlovs, Ndžī, Uldriķis, Savaļnieks, Koveļs."Spartaka" pamatsastāvs: Nerugals, Bāliņš, Mihadjuks, Belovs, Barinovs, J.Kozlovs, Džeriņš, Pušņakovs, V.Kozlovs, Gauračs, Korzāns.