23.01.2017. 15:07

Sudraba medaļniece "Jelgava" sāka pārliecinoši, sestajā minūtē izvirzoties vadībā. Gļebs Kļuškins izmeta autu no labās puses un nogādāja bumbu soda laukumā, piespēli gar vārtiem izdarīja Mārcis Ošs, bet bumbu pie tālā staba sagaidīja un sitienu tukšā stūrī izdarīja debitants Edgars Jermolajevs – 1:0.

Turpinājumā kaislības virmoja jelgavnieku soda laukumā. Vispirms saķērās kapteinis Gints Freimanis un RFS uzbrucējs Daniils Ulimbaševs, bet 15. minūtē aizsargs Aleksandrs Solovjovs centrēja no kreisās malas, un Freimanis bumbai vārtu priekšā neļāva nonākt ar rokas palīdzību. 11 metru soda sitienu izdarīja rīdzinieku kapteinis Igors Kozlovs, kurš sita kreisajā apakšējā stūrī – 1:1.

Pirmā puslaika vidū – 27. minūtē – RFS pārņēma vadības grožus. Tālu piespēli uztvēra baltkrievu uzbrucējs Leonīds Koveļs, kurš bumbu apstrādāja ar labo kāju, bet nekavējoties sita ar kreiso, trāpot starp vārtsarga kājām un panākot 2:1.

Otrā puslaika ievadā "Jelgavai" bija iespēja izmantot sāncenšu apjukumu un panākt izlīdzinājumu. Mindaugam Grigarāvičam izdarīt sitienu no soda laukuma neļāva, Oļegam Malašenokam tas neizdevās, tādējādi bumba nonāca līdz Jermolajevam, bet viņa sitienu no tuvā stūra izvilka vārtsargs.

Par neizmantoto momentu nācās samaksāt pēc iekrišanas pretuzbrukumā. RFS ātri devās no aizsardzības uzbrukumā, solo pa labo malu veida Aleksejs Višņakovs, kurš ielauzās soda laukumā un izdarīja piespēli gar vārtiem. Freimani apsteidza un rezultatīvu sitienu tuvajā stūrī izdarīja nule uz maiņu laukumā nākušais Roberts Uldriķis – 3:1 rīdzinieku labā.

Tādējādi RFS izcīnīja otro uzvaru divos mačos, atkal ielaižot pirmos vārtus, bet atbildot ar trim rezultatīviem sitieniem. Savukārt "Jelgava" pirmajā mačā ar 1:0 pārspēja Jūrmalas "Spartaku", uzvaru nodrošinot 12. minūtē.

Vārti: Jermolajevs – Kozlovs (11m), Koveļs, UldriķisRFS: Sizko, Solovjovs, Isaevs, Peričs, Šlampe, Fertovs, Kozlovs, Ulimbaševs, Savaļnieks, Višņakovs, Koveļs.Jelgava: Puriņš, Freimanis, Ošs, Redjko, Siņeļņikovs, Lazdiņš, Rafaļskis, Kļuškins, Grigarāvičs, Jermolajevs, Kaubers.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties