12.07.2015. 21:45
Rīgas Futbola skolas (RFS) komanda svētdien, 12. jūlijā, priekšlaicīgi nodrošināja Latvijas Sieviešu Futbola līgas (SFL) 2015. gada sezonas čempionu titulu. Rīgas Futbola skolas futbolistes par valsts čempionēm kļuvušas trešo gadu pēc kārtas.

Svētdien Rīgas Futbola skolas komanda NSB «Arkādija» mākslīgā seguma laukumā Rīgā uzņēma Latvijas vicečempiones FK «Liepāja/LSSS», kuras kā vienīgās saglabāja teorētiskas iespējas apsteigt rīdzinieces turnīra kopvērtējumā. Lai priekšlaicīgi kļūtu par SFL čempionvienību, Rīgas Futbola skolai šajā spēlē bija jāizcīna neizšķirts vai uzvara. Laukuma saimnieces ļoti saistošā cīņā tika pie panākuma ar 4:3 (1:1), turklāt līdz šim mačam rīdzinieces šosezon savos vārtos vēl nebija ielaidušas nevienu bumbu.

Spēles ievadā mājinieces vadībā izvirzīja Kristīne Giržda, bet pirmā puslaika izskaņā 1:1 panāca Jeļena Tarasova. Pamatus uzvarai Rīgas Futbola skola ielika otrā puslaika sākumā, kad ar desmit minūšu intervālu guva trīs vārtus. Precīzas bija Elīza Spruntule, Renāte Fedotova un Olga Matīsa. Mača pašās beigās liepājnieces atkal atjaunoja intrigu, jo 80. minūtē Sintija Greiere un 88. minūtē Jeļena Tarasova panāca rezultātu 3:4. Atlikušajā laikā gan Rīgas Futbola skola uzvaru nosargāja un līdz ar to varēja svinēt panākumu SFL kopvērtējumā.

Suminātas! Rīgas Futbola skolas futbolistes trešo gadu pēc kārtas kļūst par Latvijas čempionēm http://t.co/sBhuV50BYe pic.twitter.com/vuW4O3BUlO— Latvijas FF (@kajbumba) July 12, 2015

Abām komandām šī bija trešā tikšanās reize šosezon. Iepriekš 26. aprīlī Rīgas Futbola skola savā laukumā uzvarēja ar 1:0, bet 30. maijā Liepājā viešņas bija pārākas ar 3:0. Rīgas Futbola skola līdz šim aizvada ļoti pārliecinošu sezonu, līdzšinējās desmit SFL spēlēs izcīnot desmit uzvaras un gūstot 48 vārtus.

Pēc mača Rīgas Futbola skolas komanda tika sveikta ar fotografēšanos pie SFL čempionu izkārtnes. Savukārt SFL trofeja šīs sezonas čempionēm tiks pasniegta sezonas noslēguma pasākumā.

Pašlaik SFL kopvērtējumā Rīgas Futbola skolas kontā ir 30 punkti desmit spēlēs, bet FK Liepāja/LSSS seko ar 18 punktiem deviņos mačos. Trešo vietu ar 11 punktiem astoņās cīņās ieņem VRS – Optimists R, bet ar astoņiem punktiem desmit spēlēs seko Riga United FC. Tikmēr Rīgas Futbola skola/Cerība 46. vsk līdzšinējos deviņos mačos cīnās bez iegūtiem punktiem. SFL 2015. gada sezona noslēgsies septembra ievadā. Komandas turnīra gaitā aizvada trīs apļu sacensības.

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA