11.08.2014. 21:40
Pirmdien UEFA Čempionu līgā futbolā sievietēm atlases turnīra otrajā spēlē Rīgas Futbola skolas (RFS) dāmas ar rezultātu 0:2 Arkādijas stadionā atzina Šveices "Zurich" pārākumu, piedzīvojot otro zaudējumu divās spēlēs.

Cīrihes komandai bija milzīgs pārsvars, viešņas izdarīja 35 sitienus, no kuriem 14 lidoja vārtu rāmī, kamēr rīdziniecēm pa visu spēli vien divi izdarīti sitieni pa vārtiem, un tikai viens no tiem trāpīts vārtu četrstūrī. "Zurich" izdarīja 27 stūra sitienus. Tāpēc varbūt pat jābrīnās, ka beigu rezultāts ir vien 0:2. Pirmos vārtus šveicietes guva pirmā puslaika izskaņā, bet otros - divas minūtes pēc otrā puslaika sākuma.

Šī bija otrā neveiksme divās spēlēs. Pirmajā mačā RFS ar 0:11 atzina grupas līderes "Konak" pārākumu. Šodien Turcijas čempiones viesos ar 2:1 apspēlēja "Minsk", ar ko RFS jātiekas ceturtdienas vakarā Arkādijas stadionā.

Zurich - Rīgas Futbola skola 2:0 (1:0)Vārti: Deplazesa 44', Fišere 47'Brīdinājumi: Širmanova 84'RFS: Ibragimova, Gerasimenko, Matīsa, Fedotova, Jemeljanova (Pēce 46'), Spruntule, Seredina, Giržda, Lūse, Ņikiforova (Gromova 87'), Širmanova.

V Komanda U N Z VA P
1. Konak 2 0 0 13:1 6
2. Zurich 1 1 0 3:1 4
3. Minsk 0 1 1 2:3 1
4. RFS 0 0 2 0:13 0