05.05.2013. 20:12

Šovakar Igaunijas basketbola čempionāta sēriju par trešo vietu ar uzvaru sāka Māra Ļaksas un Jura Umbraško pārstāvētā Rakveres komanda "Tarvas", kas izbraukumā ar 75:63 pārspēja Raplas "Tyco". Latvieši, kā ierasts, bija starp līderiem – Juris Umbraško devās starta pieciniekā un guva 13 punktus, bet Ļaksa, spēli sākot uz rezervistu soliņa, kļuva par rezultatīvāko mača spēlētāju ar 22 punktiem.

Regulārajā čempionātā trešo vietu ieguvusī Rakveres komanda arī šodien pierādīja, ka ir spēcīgāka komanda par Raplas vienību. Mājinieku rindās šodien ar 19 punktiem izcēlās Andre Pērns, 16 pievienoja Raits-Rīvo Lāne, bet 14 punkti Martina Pāsojas kontā.

"Tarvas" rindās Māris Ļaksa nedaudz vairāk kā 31 minūtē guva 22 punktus (2p. – 6/7, 3p. – 2/6, 1p. – 4/4), izcīnīja četras bumbas zem groziem, četrreiz kļūdījās, divreiz nopelnīja piezīmes un četrreiz izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumu. Juris Umbraško tikmēr 36 ar pusi minūtēs guva 13 punktus (2p. – 1/2, 3p. – 3/8, 1p. – 2/3), izcīnīja divas bumbas zem groziem, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, vienreiz kļūdījās, nopelnīja divas piezīmes un vienreiz izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumu.

Sērijā līdz divām uzvarām Rakveres komanda tagad ir vadībā ar 1:0, bet nākamo spēli abi klubi aizvadīs 8.maijā, Rakverē.

Izmantotais avots:Eesti Korvpalliliit