06.09.2014. 20:26

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Sezonā pirmos vārtus Rīgas "Dinamo" guva Krišjānis Rēdlihs, kā arī savu rezultativitātes rēķinu atklāja Pjotrs Ščastļivijs, Oskars Cibuļskis un Roberts Bukarts. Pirmajā trešdaļā laukuma saimnieki nonāca iedzinējos, toties otrajā periodā rezultātu izlīdzināja, bet vēl trīs vārtus guva pēc pēdējā pārtraukuma. Minskas "Dinamo" rezultāta starpību vēl samazināja, taču izglābties nespēja. 

Vairākas iespējas atklāt rezultātu pirmajā trešdaļā bija Laurim Dārziņam, tostarp perioda vidū, kad tuvā distancē no paasa leņķa mesto ripu tomēr spēja apturēt viesu vārtsargs Larss Haugens. Mājinieki tobrīd spēlēja vairākumā, taču vārtus nevis guva, bet ielaida. Ātrā pretuzbrukumā Džonatans Čīčū no patālas distances uzmeta pa vārtiem un Edgars Masaļskis nespēja tvert ripu, kas trāpīja zem pārliktņa. Rīdzinieki nopelnīja vēl vienu skaitlisko vairākumu, taču uzbrukumā darbība bija visai statiska, un rezultāta starpība saglabājās. 

Nepilnu astoņu tūkstošu skatītāju vērotajā spēlē arvien vairāk laika uzbrukumos otrajā trešdaļā pavadīja viesi, savukārt laukuma saimniekiem pavērās iespējas prettriecieniem. Izlīdzinājumu nepilnas piecas minūtes pirms perioda beigām rīdzinieki panāca vairākumā, kad Krišjānis Rēdlihs veiksmīgi pieslēdzās uzbrukumam un no tuvas distances trāpīja vārtu tuvajā stūrī. 

Arī vadībā Rīgas "Dinamo" izvirzījās, realizējot skaitlisko pārsvaru, kad pēdējās trešdaļas sākumā mājinieki spēlēja četratā pret trim. Ščastļivijs saņēma piespēli iemetiena aplī un raidīja ripu Haugena vārtos. Savukārt iepriekšējā sezonā ilgstoši traumu dziedējušais Cibuļskis divarpus minūtes vēlāk ar spēcīgu metienu gandrīz no zilās līnijas panāca divu vārtu pārsvaru. Haugenu vārtos aizstāja Dmitrijs Miļčakovs, taču arī viņš bija bezspēcīgs, kad ātru uzbrukumu ar trāpīgu metienu gandrīz no zonas vidus vēl līdz trešdaļas vidum noslēdza Bukarts.  

Viesi vēl rezultāta starpību samazināja, izmantojot lielo skaitlisko pārsvaru, un bijušais rīdzinieku uzbrucējs Pols Ščehura otro reizi raidīja ripu Masaļska vārtos. Atlikušajās septiņās minūtēs Minskas "Dinamo" uzbruka, bet nepārspēja Masaļski, kuru atzina par labāko spēlētāju mājinieku sastāvā. 

Pirmajā spēlē Rīgas "Dinamo" uzbrukumā vēl bija bez zviedra Linusa Videla, kurš komandā iekļāvās pārāk nesen, lai laicīgi tiktu nokārtotas visas nepieciešamās formalitātes.

Mājas spēļu sēriju "Dinamo" turpinās pirmdien un trešdien attiecīgi pret Jaroslavļas "Lokomotiv" un līgas jaunpienācēju HK "Soči". KHL 2014./2015. gada sezonā startē 28 komandas, kas sadalītas divās konferencēs un četrās divīzijās. Pēc regulārā čempionāta katras konferences astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, kur turpinās cīņu par Gagarina kausu. Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties