09.04.2015. 09:39
Ar Rēzeknes florbola komandas uzvaru aizvadītās nedēļas nogalē noslēdzās septītais atklātais Baltkrievijas čempionāts florbolā. Otrā vieta tika "Legion" komandai, kura finālsērijā nespēja tikt pie uzvaras.

Rēzeknes florbola komanda šosezon piedalījās Baltkrievijas atklātajā florbola čempionātā, kurā bija vienīgā ārzemju komanda, taču tas viņiem netraucēja tikt pie čempionu titula. Jāsāk gan ar to, ka tieši rēzeknieši bija tie, kuri uzvarēja regulārajā sezonā, 15 mačos tiekot pie 44 punktiem, tuvākos sekotājus "Stella" komandu, apsteidzot par 16 punktiem.

Šāds sniegums viņiem nodrošināja kā vietu izslēgšanas mačos, tā arī nosacīti vājāku pretinieku pirmajā kārtā, kas šoreiz bija "Dinamit" komandas izskatā. Pārspējuši viņus sērijā ar 2:0, Rēzeknieši gaidīja savus pretiniekus, jo otrajā pārī, "Legion"-"Stella" bija nepieciešami trīs mači, lai noskaidrotu uzvarētēju.Finālsērijā Rēzeknes florbola komanda, kuru trenē Vjačeslavs Kirilovs, neatstāja nekādas cerības saviem oponentiem un "Legion" katrā mačā tika pārspēti ar piecu vārtu pārsvaru – 7:2, 8:3.

Par Rēzeknes komandas līderiem šajā turnīrā var nosaukt Marku Višņakovu un Mārtiņu Zaikovski, kuri katrs guva pa 44 punktiem, taču Mārtiņam bija par četriem gūtajiem vārtiem vairāk (28 pret 24). Savukārt Valdis Jukna bija turnīra labākais vārtsargs, atvairot 88.4% no visiem pretinieku metieniem.

Pēc veiksmīgi aizvadītā turnīra V.Kirilovs pateicas par atbalstu arī galvenajam sponsoram – Lietuvas lielākajam uzņēmumam transporta infrastruktūras būvniecības jomā AS „Kauno Tiltai” – un Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldei.

Izmantotie resursi:Федерация флорбола БеларусиREZEKNE.LV: Rēzeknes ziņasVertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties