27.08.2016. 21:23
Šovakar Anglijas Premjerlīgas 3. kārtas mačā Mančestras ''United'' visu spēli mocījās pret ''Hull City'', taču 92. minūtē vārtus guva no maiņas nākušais Markuss Rešfords, izraujot 1:0 uzvaru.

Mančestras ''United'' galvenais treneris Žuzē Morinju šovakar pieturējās pie pārbaudītām vērtībām un laukumā laida to pašu sastāvu, kas uzsāka iepriekšējās spēles. Pirmajās divās spēlēs Mančestra bez lielām problēmām uzveica Bournemouth 3:1 un ''Southampton'' 2:0. Premjerlīgas jaunpienācēja ''Hull'', kas pirms sezonas tika uzskatīta par galveno pretendenti uz izkrišanu, jau pirmajā mačā pārspēja čempioni ''Leicester City'' un tad uzvarēja ''Swansea'' 2:0. Tīģeri šosezon demonstrē visai solīdu sniegumu, kas apliecinājās arī šodienas mačā.

''Hull City'': Jakupovičs – Elmohamadijs, Livermūrs, Deiviss, Robertsons – Hadlstounss, Klukass, Meilers – Snodgrass (Melounijs 48'), Ernandess (Magvairs 83'), Diomande

''Manchester United'': De Hejs – Valensija, Beilijs, Blinds, Šo – Fellaini, Pogbā – Mata (Rešfords 71'), Rūnijs (Smolings 90+3'), Marsiāls (Mhitarjans 60') – Ibrahīmovičs

Spēles sākums bija līdzīgs un gan Mančestra, gan ''Hull City'' bumbu kontrolēja vienlīdz daudz, taču ar laiku pārsvars nonāca ''United'' rokās. 10. minūtē sekoja bīstams uzbrukumus, kad Antonijs Marsiāls centrēja Zlatanam Ibrahīmovičam, taču zviedrs bumbu ar galvu raidīja nedaudz pāri vārtiem. Mančestra pacietīgi kontrolēja bumbu, taču pie bīstamām epizodēm kādu laiku netika. ''Hull'' devās ātrā pretuzbrukumā, taču to norāva Maruāns Fellaini, kurš no muguras klupināja Adamu Diomandi. Sekoja brīvsitiens, un bumba pēc Roberta Snodgrasa sitiena lidoja garām vārtiem.

Tuvojoties puslaika izskaņai, ''United'' joprojām nespēja atrast pretinieku vājo punktu un atradās nelielā strupceļā, jo uzbrukumi neizdevās tik bīstami, cik to varētu vēlēties. Kādā no epizodēm labi nospēlēja Huans Mata, kurš apspēlēja divus pretspēlētājus un veica zemu un spēcīgu centrējumu, pēc kura pa vārtiem sita Rūnijs, taču viņa sitienu pie vārtu līnijas apstādināja ''Hull'' aizsargs. Mirkli pirms svilpes par pirmā puslaika beigām Mančestra izpildīja brīvsitienu, pēc kura bumbu uztvēra Zlatans un mēģināja no leņķa to iesist pustukšos vārtos ar papēdi, tomēr trāpīja vārtu tīklā no sāniem. Pirmās 45 minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu

Sākoties otrajam puslaikam, nebija vērojama sparīgāka Mančestras došanās uzbrukumos vai ''Hull'' iesēšanās aizsardzībā. Spēles temps bija visai lēns, pateicoties Mančestras pacietīgajai spēlei ar bumbu. Mājiniekiem šādi ātrumi derēja, jo punkts pret ''United'' būtu liels panākums, ko nevarētu teikt par titulēto ''United''. Pēc mirkļa laukumā devās Henrihs Mhitarjans, kurš nomainīja Marsiālu, taču iesildījās arī Mančestras uzlēcošā zvaigzne Markuss Rešfords, kurš šosezon Premjerlīgā vēl nav spēlējis.

Pēc izmisīgiem mēģinājumiem uzbrukumā, veiksmi ar sitienu no distances mēģināja Pols Pogbā, kurš savas karjeras laikā guvis vairākus vārtus ar tālsitieniem, taču šoreiz bumba neatrada ceļu vārtos. Laiks ritēja un rezultāts joprojām bija 0:0. Morinju ķērās pie citām metodēm un nomainīja Matu, kura vietā laukumā nāca Rešfords, šosezon debitējot Premjerlīgā. ''United'', saprotot, ka uzbrukumos jādodas daudz aktīvāk, izveidoja momentu, pēc kura spēcīgi sita Rūnijs, taču garām vārtiem. Atbildēja arī ''Hull'', kad pēc rikošeta bumba varēja ielidot vārtos, taču tā aizlidoja nedaudz garām. Nedaudz vēlāk divas bīstamas epizodes izveidoja Rešfords. Vispirms angļu uzbrucējs uzsita bīstami pa zemi, savukārt vēlāk viņš iespēlēja bumbu Mhitarjanam, kurš nerealizēja savu iespēju. Mača izskaņā Mančestras izmisīgie mēģinājumi gūt vārtus beidzot atmaksājās, kad uzvaras vārtus pēc Rūnija piespēles guva Markuss Rešfords, izraujot laimīgu uzvaru.