29.04.2017. 23:20

Itālijas trešajā pēc spēka līgā Romas ''Racing'' ar Reini Reinholdu vārtos zaudēja svarīgus punktus pret ''Pistoiese'' (2:2), tādējādi pirms noslēdzošās kārtas atrodas pēdējā vietā, kas garantē automātisku izkrišanu. Reinholds kā ierasts spēlēja visu spēli, pirmos vārtus ielaižot desmitajā minūtē, ''Racing'' pēc tā atspēlējās un pat izvirzījās vadībā, bet beigās latvietis tika pārspēts otrreiz un uzvarētājs netika noskaidrots.

Reinholds nu nav spējis noturēt neskartus savus vārtus jau 12. spēlēs pēc kārtas. Viņa komandai ''Racing'' pēdējā kārtā būs jādodas pie ''Cremonese'', kas atrodas pirmajā vietā. Arī tai šī ir izšķiroša spēle, jo būs obligāti jāuzvar, lai automātiski tiktu Itālijas otrajā pēc spēka divīzijā (ja vien otrā vieta ''Alessandria'' arī nezaudē).

Ungārijā ''Diósgyőr'' bez Vitālija Jagodinska uzvarēja un izrāpās no izkrišanas zonas (zemāk esošajai ''Debrecen'' gan ir tikpat punkti un viena spēle ir rezervē) . Latvietis nespēlēja jau piekto reizi pēc kārtas. Savukārt Austrijā uz soliņa palika cits latviešu aizsargs Vitālijs Maksimenko, kura komanda ''Mattersburg'' spēlēja neizšķirti izbraukumā (2:2). Arī viņš izlaidis piecus mačus pēc kārtas, pirmo reizi šajā laikā parādoties pieteikumā. Polijā zaudējumu piedzīvojis Vladislavs Gutkovskis un ''Nieciecza'' (0:2). Latvietis izgāja laukumā 76. minūtē, kad rezultāts jau bija 0:2.

SS - sausās spēles (tikai aizsargiem un vārtsargiem)RP - rezultatīvās piespēlesMV - minūtes vidēji spēlē