10.11.2013. 15:58
Šodien Anglijas Premjerlīgā tiek aizvadītas atlikušās 11. kārtas spēles. Plkst. 14:00 "Tottenham Hotspur" savā laukumā negaidīti piedzīvoja zaudējumu ar 0:1 pret "Newcastle United". Plkst. 16:05 "Manchester City" izbraukumā tiksies ar "Sunderland".

"Tottenham" sākumsastāvā pirmo spēli šosezon Premjerlīgā aizvadīja vārtsargs Breds Frīdels. Komandas pirmais vārtsargs Igo Loriss iepriekšējā spēlē pret "Everton" guva galvas traumu sadursmē ar Romelu Lukaku, un lai arī to maču pabeidza, acīmredzot šobrīd laukumā iziet nav gatavs. Mājinieki spēli uzsāka aktīvāk, tomēr rezultātu 13. minūtē atklāja viesi. Pāris minūšu laikā "Newcastle" sarīkoja kārtīgu pārbaudījumu Frīdelam, vārtsargs vairākas reizes komandu glāba, bet Loiks Remī nokļuvis viens pret vārtiem pārliecinoši realizēja savu izdevību, gūstot jau savus septītos vārtus līgā (0:1).

Mājinieki lielāko bīstamību pie pretinieku vārtiem veidoja pēc standartsituācijām. 30. minūtē pēc centrējuma soda laukumā Roberto Soldado ar pakausi raidīja bumbu kreisajā vārtu stūrī, bet Tims Kruls spēja aizsniegties ar pirkstu galiem līdz tai un glābt savu komandu. Līdz pārtraukumam laukuma saimnieki vēl pāris reizes izspēlēja uzbrukumus ar sitieniem pa vārtiem, bet Kruls spēlēja perfekti. Uzreiz pēc pārtraukuma Andrē Vilašs-Boašs veica dubultu spēlētāju maiņu, laukumā sūtot Junesu Kabulu un Sandro.

Mājinieki otro puslaiku uzsāka pavisam citā ātrumā, līdz ar to arī momenti tika veidoti biežāk. Sarežģīti vārdiem aprakstīt veidu, kādā Kruls piepalīdzot aizsargiem, puslaika sākumā saglabāja savus vārtus sausus. Vispirms Kristians Eriksens netraucēti no soda laukuma vidus raidīja bumbu vārtsargam pretkustībā, tomēr Kruls spēja ar kāju to apturēt. Mirkli vēlāk pēc soda sitiena un rikošeta vārtsargs atkal neticamā veidā paspēja uz to reaģēt, bet pēc tam aizsargs Mapū Janga-Mbiva no vārtu līnijas bumbu paspēja izsist. "Tottenham" praktiski visu otro puslaiku pavadīja uzbrukuma zonā, tomēr tā arī nespēja pārspēt izcili vārtus sargājošo Krulu. Bet "Newcastle" izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas pret spēcīgu pretinieku, jo iepriekšējā nedēļas nogalē uzvarēja arī "Chelsea".

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
09.11. 17:00 Chelsea - West Brom 2:2 (1:0) Eto'o 45' Azārs 90'(11m) - Longs 60' Sesenjons 68'
09.11. 17:00 Liverpool - Fulham 4:0 (3:0) Amobarjeta 23'(s.v.) Škrtels 26' Svaress 36'54'
09.11. 17:00 Southampton - Hull 4:1 (3:0) Šnaiderlins 16' Lamberts 30'(11m) Lalana 37' Deiviss 88' - Sagbo 55'
09.11. 17:15 Crystal Palace - Everton 0:0
09.11. 17:00 Aston Villa - Cardiff 2:0 (0:0) Bakuna 76' Kozāks 84'
09.11. 19:30 Norwich - West Ham 3:1 (0:1) Hūpers 54'(s.v.) Snodgrāss 72' Fers 90' - Morisons 32'
10.11. 14:00 Tottenham - Newcastle 0:1 (0:1) Remī 13'
10.11. 16:05 Sunderland - Man City
10.11. 18:10 Swansea - Stoke
10.11. 18:10 Man United - Arsenal