05.01.2017. 23:42

Arvīda Reķa pārstāvētā „Panther” šodien savā laukumā pieveica „Dusseldorf” ar 4:2. Reķis spēlēja komandas trešajā aizsargu pārī un ar punktiem neizcēlās. Viņa komandai tā bija jau ceturtā uzvara pēc kārtas un ļāvusi pakāpties uz piekto vietu, turklāt tikpat punktu ir arī trešās vietas īpašniecei „Kolner”, kas aizvadījusi mazāk spēļu.

Savukārt Herberta Vasiļjeva pārstāvētā „Pinguine” izbraukumā pārsteidzoši pārspēja „Ingolstadt” ar 3:1. Visi vārti šajā spēlē tika gūti trešajā periodā un nevienādos sastāvos. „Pinguine” iemeta mazākumā, vairākumā un tukšos vārtos, kas ļāva gūt trešo uzvaru pēc kārtas. Vasiļjevs ar punktiem neizcēlās, bet viņa komanda ieņem 12. vietu 14 komandu konkurencē.

Uzvaru Āzijas hokeja līgā izcīnījis Sergejs Pečura, palīdzot „Sakhalin” ar 6:2 pieveikt „Daemyung”. Pečura punktus neguva, bet viņa komanda ir vairs tikai divu punktu attālumā no līgas līderes „Anyang”, tiesa, šis Dienvidkorejas klubs aizvadījis par četrām spēlēm mazāk.

Šveices otrajā līgā maču aizvadījis Marks Lazarevs „GCK Lions” vienībā, kas ar 1:4 zaudēja „Academy Zug”. Lazarevs nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu mīnus viens un izdarīja divus metienus pa vārtiem.Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties